Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Połowa kwoty już jest. Potrzeba jeszcze drugie tyle na windę dla Mikołaja

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    8.08.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotomontaż

50 000 złotych - tyle pieniędzy brakuje, aby niepełnosprawny Mikołaj Talarczak z Piasków mógł poczuć się choćby trochę lepiej. I nie mówimy tutaj o środkach, które mają iść na bezpośrednie leczenie chłopca dotkniętego porażeniem czterkończynowym. Pieniądze mają służyć do zakupu specjalistycznej windy, gdyż Mikołaj z racji choroby nie może poruszać się samodzielnie. Szacowany koszt jej zamontowania to 100 tysięcy złotych. Dotychczas udało się zebrać połowę tej kwoty.

R E K L A M A

Mikołaj urodził się jako zdrowe dziecko z ciąży bliźniaczej. Jednak po tygodniu okazało się, że rozwinęła się SEPS-a i chłopiec musiał walczyć o życie. Choroba spowodowała wystąpienie u niego właśnie porażenia czterokończynowego. Mikołaj rośnie i robi się coraz cięższy.

Rodzina mieszka na pierwszym piętrze i dla taty chłopca codzienne wnoszenie wózka i syna stanowi coraz większe wyzwanie. Organizatorzy akcji „Pokonać wysokość - Tęczowa Armia” mają nadzieję, że już za kilka miesięcy, w wyjątkowym dla każdego dziecka momencie uda się sprawić małemu mieszkańcowi Piasków niespodziankę.

– Bardzo chcemy, aby Mikuś na 6 grudnia, na Mikołaja otrzymał od nas taki prezent i mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się tego dokonać! Bo jak nie my, to kto? – apeluje do wszystkich ludzi dobrego serca Tęczowa Armia - Pomagamy.

Pieniądze można wpłacać na konto Stowarzyszenia „Dziecko”: 66 2030 0045 1110 0000 0270 9000, w tytule przelewu wpisując „Dla Mikołaja”. Ponadto podczas kilku najbliższych imprez na terenie powiatu będzie prowadzona zbiórka na ten cel: Dożynek Powiatowych na Świętej Górze - 15 sierpnia, Festiwalu Blues na Obrą w Piaskach - 17 sierpnia oraz podczas Piaski Disco Summer Festiwal Show - 25 sierpnia.

Każdy, nawet najmniejszy grosz się liczy. Zróbmy wszyscy prezent Mikołajowi na Mikołaja.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A