Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Położyła portfel na dachu auta i odjechała

› Z policji 11 miesięcy temu    10.10.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Mieszkanka powiatu krotoszyńskiego znalazła zgubę i zabrała ze sobąMieszkanka powiatu krotoszyńskiego znalazła zgubę i zabrała ze sobą fot. A. Twardowska

Policjanci z Gostynia wyjaśnili sprawę przywłaszczenia portfela. Kobieta, która znalazła go na ulicy i nie zwróciła właścicielce, usłyszała już zarzut.

 

R E K L A M A

Do zdarzenia doszło 4 września w Pępowie (powiat gostyński). Wówczas policjanci zostali poinformowani przez pokrzywdzoną o zagubieniu portfela z zawartością pieniędzy w kwocie blisko 550 zł, prawa jazdy, dowodu osobistego i karty płatniczej.

- Z relacji zgłaszającej wynikało, że portfel położyła na dachu auta i zgubiła go gdzieś w drodze do domu. Wspólnie z mężem próbowała jeszcze odnaleźć zgubę. Gdy to się nie udało, zagubienie portfela zgłosiła policji – wyjaśnia asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy gostyńskiej policji.

Śledczy nad sprawą pracowali ponad miesiąc. Podjęte przez nich działania doprowadziły do tego, że pokrzywdzona odzyskała całe utracone mienie, a podejrzana 49-letnia mieszkanka powiatu krotoszyńskiego usłyszała zarzut. Kobieta przyznała się do winy, złożyła wyjaśnienia i poddała się dobrowolnie karze grzywny.

Czytaj także: Popularny lek na przeziębienie wycofany ze sprzedaży. 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A