Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Pomysł z kinem samochodowym się spodobał

› Kultura i Rozrywka 7 miesięcy temu    9.10.2018
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. GOK Pępowo

Zaproponowali taki seans po raz pierwszy. Pomysł się spodobał. W ubiegły piątek w Pępowie pojawiło się kino samochodowe.

 

Na zaproszenie pracowników Gminnego Ośrodka Kultury odpowiedzieli nie tylko mieszkańcy Pępowa, ale wielu spośród ościennych miejscowości. Na pół godziny przed spektaklem przed ogromnym ekranem zaczęły ustawiać się samochody o oznaczeniach tablic rejestracyjnych rawickich, krotoszyńskich, a nawet kościańskich. Do godziny 20.00 plac Cyryla Ratajskiego wypełnił się maksymalnie. Łącznie mogło się zgromadzić nawet około 300 widzów. Ponadto, by odtworzyć dźwięk, kierowcy musieli ustawić wskazaną częstotliwość w swoich radiach samochodowych. Natomiast młodzież, która nie posiada prawa jazdy, a na film dotarła na rowerach, mogła odbierać dźwięk przez radio w telefonach.

R E K L A M A

W piątkowy wieczór na ogromnym ekranie w Pępowie została wyświetlona polska komedia romantyczna ,,Planeta Singli” z gwiazdami polskiego kina: Maciejem Stuhrem, Agnieszką Więdłochą, Piotrem Głowackim, Weroniką Książkiewicz czy Tomaszem Karolakiem.

- GOK dziękuje wszystkim zainteresowanym za przybycie. Jesteśmy przekonani, że nie było to jednorazowe wydarzenie. Dziękujemy jak zawsze niezastąpionej OSP Pępowo, która czuwa nad bezpieczeństwem uczestników naszych wydarzeń – mówi dyrektor ośrodka Kultury, Leszek Żelazny.

Czytaj także: Maestro zachorował. Zastąpił go inny znany dyrygent.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ jam
  7 miesięcy temu 1
  prosimy częściej takie kino
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A