Poniżej swoich możliwości

Poniżej swoich możliwości - Zdjęcie główne

Punktów w Czaczu nie zdobyli piłkarze Sokoła Chwałkowo. Grom pokonał drużynę prowadzoną przez Dawida Kaczmarka 3 : 0.

Gospodarze do przerwy prowadzili 2 : 0, jednak Sokół też mógł strzelić bramkę. Najlepszą okazję miał Marcin Rejek. Strzał zawodnika drużyny z Chwałkowa był zbyt słaby, żeby zaskoczyć dobrze dysponowanego bramkarza miejscowych. W drugiej połowie goście nie zdołali odwrócić losów spotkania. Grom zdobył jeszcze jedną bramkę i wygrał 3 : 0. - Nie wiem gdzie podziała się dyspozycja chłopaków. Ten zespół potrafi zagrać dobry mecz, ale dzisiaj chłopacy prezentowali się grubo poniżej swoich możliwości - stwierdził po meczu trener Sokoła Chwałkowo Dawid Kaczmarek.

Grom Czacz - Sokół Chwałkowo 3 : 0 (2 : 0)
1 : 0 - (35')
2 : 0 - (43')
3 : 0 - (72')
Sokół Chwałkowo: Fajczyk - Henzel, Frąckowiak, Bartkowiak, Wolsztyniak (58' Wojtkowiak), M. Rejek, Kędziora, D. Naskręt, Kmiecik, Gubański (74' Mendel), Kłakulak