Porażka na zakończenie rundy

Porażka na zakończenie rundy   - Zdjęcie główne

W niedzielę pierwszą rundę w II lidze futsalu zakończył Berg Solutions Futsal Gostyń. Niestety z Konina drużyna Mateusza Matysiaka punktów nie przywiozła. KKF Konin wygrał 9 : 4.

W pierwszej połowie KKF Konin dwa razy wychodził na prowadzenie, jednak nie zdołał utrzymać korzystnego wyniku. Gospodarze zdobyli pierwszego gola w 3. minucie, jednak chwilę później Łukasz Pietrzak skierował piłkę do własnej bramki i był remis. Miejscowa drużyna ponownie wyszła na prowadzenie w 7. minucie. Gola na 2 : 2 zdobył Dariusz Łagoda. Trzy minuty po wznowieniu gry w drugiej połowie gospodarze znów mieli przewagę jednej bramki, ale drużyna z Gostynia nie zamierzała odpuścić. Bramkę wyrównującą zdobył Sławomir Kuzia, a na prowadzenie gości wyprowadził Bartłomiej Staryczenko. Końcówka pojedynku należała do gospodarzy, którzy wygrali 9 : 4. - Był moment, że prowadziliśmy 4 : 3. Zabrakło koncentracji. Przeciwnik wyszedł na prowadzenie. Zaryzykowaliśmy, bo chcieliśmy uzyskać korzystny wynik. Kilka ostatnich minut zdecydowało, że wysoko przegraliśmy  – skomentował Mateusz Matysiak trener Berg Solutions Futsal Gostyń. Po pierwszej rundzie debiutujący w rozgrywkach II ligi futsalu Berg Solutions Futsal Gostyń zajmuje piąte miejsce z dorobkiem pięciu punktów.

KKF Konin – Berg Solutions Futsal Gostyń 9 : 4 (2 : 2)
1 : 0 – (3’)
1 : 1 – samobójcza (6’)
2 : 1 – (7’)
2 : 2 – Dariusz Łagoda (10’)
3 : 2 – (23’)
3 : 3 – Sławomir Kuzia (26’)
3 : 4 – Bartłomiej Staryczenko (27’)