Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Poświąteczna zbiórka choinek

› Gospodarka 9 miesięcy temu    7.01.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Zbiórka choinek po świętach Zbiórka choinek po świętach  fot. irontrybex - Fotolia

Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego informuje, iż od 2 stycznia do 28 lutego 2018 roku odbędzie się poświąteczna zbiórka naturalnych choinek.

 

R E K L A M A

W przypadku zabudowy jednorodzinnej, drzewka należy wystawić w dniu, w którym zgodnie z harmonogramem odbierane są odpady komunalne zbierane selektywnie. Natomiast mieszkańcy spółdzielni mieszkaniowych mogą wystawić choinki obok osiedlowych pojemników na odpady zmieszane przez cały czas trwania zbiórki. Z drzewka należy zdjąć wszystkie ozdoby.

Przez cały czas, zarówno choinki, jak i inne odpady zielone, można w dogodnym dla siebie terminie dostarczyć do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych lub zagospodarować we własnym zakresie np. poprzez kompostowanie.

Czytaj także o wandalach, którzy wrzucili petardę do parkomatu i ukradli pieniądze z toalety publicznej.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A