Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Potraficie się bawić. A to już dużo mówi

› Społeczeństwo› Dla seniorów ponad rok temu    18.05.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Piaski. Spotkanie wiosenne PZERiI w Piaskach, połączone z Dniem MatkiPiaski. Spotkanie wiosenne PZERiI w Piaskach, połączone z Dniem Matki fot. Bogdan Bujak

Dużo serdecznych, życzliwych i miłych słów usłyszeli seniorzy z Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów - koło nr 7 w Piaskach, w trakcie spotkania wiosennego, połączonego z nadchodzącym Dniem Matki.

R E K L A M A

Życzenia padły zarówno z ust stojącej na czele piaskowskiego koła Cecylii Wawrzyniak, przewodniczącej Rady Gminy Piaski Ireny Różalskiej, jak i pełniącego obowiązki przewodniczącego Zarządu Rejonowego PZERiI w Gostyniu Mirosława Maćkowiaka.

Ponadto Cecylia Wawrzyniak zachęciła osoby zrzeszone w kole, które liczy obecnie 144 członków, do uczestnictwa nie tylko w dużych zebraniach, takich jak to, ale także, aby spotykać się na co dzień.

Więcej czytaj w najbliższym wydaniu "Życia Gostynia". 

Dowiedz się również: jakie ambitne plany, związane z osobami starszymi ma jedna z gmin powiatu gostyńskiego oraz o 500 tysiącach złotych na podwyżki dla pracowników samorządu

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A