Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Poważna awaria wodociągów. Wieczorem powinno być większe ciśnienie

› Gospodarka 11 miesięcy temu    11.10.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Bogdan Bujak

Cały czas trwa usuwanie awarii sieci wodociągowej stacji uzdatniania wody w Krzyżankach. Wczoraj wieczorem do części mieszkańców naszego powiatu dotarła informacja o możliwych, w związku z zaistniałą sytuacją, utrudnieniach w dostawie wody w ciągu najbliższej doby.

R E K L A M A

Jak dowiedzieliśmy się wszystko jest spowodowane pęknięciem wodociągu przebiegającego po jedną z dróg powiatowych. Rodzaj awarii określono na dość poważny. Stacja uzdatniania wody w Krzyżankach zasila: Chwałkowo, Czeluścinek, Gębice, Krzekotowice, Krzyżanki, Magdalenki, Potarzyca, Posadowo, Skoraszewice oraz Pępowo – Anielin. Obecnie wymienione miejscowości zasila stacja w Wymysłowie. Z naszych informacji wynika, że dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie zabudowania w wymienionym rejonie mają wodę, jednak o obniżonym ciśnieniu.

Pracownicy Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji w Strzelcach Wielkich cały czas starają się usunąć powstałe uszkodzenie. Dziś wieczorem woda ma być z powrotem przełączana do stacji w Krzyżankach, wtedy sytuacja w kranach powinna ulec poprawie.

Czytaj także: o kierowcy, który przyspieszył przed pieszymi na pasach oraz gdzie postawiono nowe wiaty przystankowe w Gostyniu?

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A