Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Powiat najlepszy na boisku

› Sport i rekreacja ponad rok temu    11.03.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Poniec. III Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców zakończył się zwycięstwem drużyny powiatu gostyńskiegoPoniec. III Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców zakończył się zwycięstwem drużyny powiatu gostyńskiego fot. Bogdan Bujak

Reprezentacja powiatu gostyńskiego wygrała III Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców rozegrany dziś na hali sportowo-widowiskowej w Poniecu. W niedzielne popołudnie burmistrzowie, wójtowie, sołtysi i urzędnicy zamienili garnitury, krawaty i wypolerowane buty na sportowe trykoty i getry.

Przez kilka godzin zawodnicy ośmiu pięcioosobowych drużyn rywalizowali ze sobą bez żadnych sentymentów, nie odstawiając nogi i ostro walcząc o każdą piłkę. Teamy samorządowców podzielono na dwie grupy: A i B, z których dwie najlepsze drużyny walczyły o miejsca na podium.

Po fazie grupowej do ostatecznej rywalizacji przystąpili ubiegłoroczni zwycięzcy całego turnieju, a w tym roku gospodarze z Ponieca, drużyny z Pogorzeli i Piasków oraz reprezentacja powiatu. Ta ostatnia w swoim meczu gładko pokonała ponieckich samorządowców 4:0, natomiast team z Piasków różnicą jednej bramki okazał się lepszy od konkurentów z Pogorzeli. Tym samym o 3 miejsce zawalczyły gmina Poniec z Pogorzelą, a w finale spokały się powiat i Piaski.

W pierwszym z wymienionych spotkań zawodnicy Ponieca zwyciężyli swoich przeciwników 2-1. Z kolei w meczu finałowym trzeba było aż serii rzutów karnych, aby wyłonić triumfatora, gdyż regulaminowy czas gry zakończył się wynikiem 0-0. Lepiej jedenastki wykonywali samorządowcy z powiatu, którzy wygrali 3-1.

Czytaj także: o olimpijskiej gali boksu w Pępowie oraz dlaczego przełożono mecz derbowy Korony i Kani?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!