Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny LP 28 lutego - 6 marca
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Powiatowe Zakończenie Lata. Będzie bajkowo i elektrycznie

› Kultura i Rozrywka› Zapowiedzi 6 miesięcy temu    28.08.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Fotomontaż

Już po raz trzeci gmina Piaski i powiat gostyński łączą siły organizując „Powiatowe zakończenie lata – Piaski 2019”. Podczas wydarzenia, które będzie miało miejsce w najbliższy weekend (31 sierpnia) na placu przy Szkole Podstawowej w Piaskach w taneczne rytmy wprowadzą zespoły: „Spontan” i „Shantel”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Elektryczne Gitary”.

Wspólne świętowanie zakończenia lata rozpocznie się o godz.16.00. Wówczas ruszy strefa zabaw dla dzieci. Pojawią się w niej postaci z bajek i filmów m.in. „Gwiezdnych wojen”, „Madagaskar”, „Toy Story”, „Śnieżka”, „Kopciuszek” czy „Kapitan Hook”. Dostępna będzie też strefa gastronomiczna.

Scenę opanuje na początek Norbi Body Revolution - firness dla dzieci i dorosłych. Fani „Gwiezdnych Wojen” będę mogli natomiast podczas specjalnego pokazu poznać tajniki walki swoich bohaterów. Blok muzyczny rozpocznie się od występu zespołu „Spontan” – bandu składającego się z trzech wokalistów, który od 2015 roku podbija scenę muzyki disco polo.

Następnie na scenie zagrają „Elektryczne Gitary”. Piosenki zespołu z charyzmatycznym Kubą Sienkiewiczem na czele takie jak „Killer”, „To już jest koniec” czy „Człowiek z liściem na głowie” zna i nuci niemal każdy Polak.

Na finał zaplanowano koncert grupy „Shantel” grającej muzykę z gatunku disco-dance. W czasie powiatowego zakończenia lata prowadzona będzie również zbiórka publiczna. Środki na leczenie Dawidka chorego na klątwę Ondyny zbierać będzie komitet „Tęczowa Armia”.

Wydarzenie współorganizowane jest przez gminę Piaski, powiat gostyński oraz Stowarzyszenie „Oliwskie Słoneczko”. Wstęp jest bezpłatny.

Program:

16.00 - 16.30 - start imprezy

16.30 - 17.15 - Norbi Body Revolution (I wejście)

17.15 - 17.45 - Gwiezdne Wojny - pokaz

17.45 - 18.30 - Norbi Body Revolution (II wejście)

19.00 - 19.50 - Spontan

20.00 - 21.30 - Elektryczne Gitary

21.30 - 22.30 - Shantel

22.30 - zakończenie imprezy

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!