Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Powinni zdążyć do końca września

› Gospodarka 3 miesiące temu    11.07.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Rusza budowa boiska przy „Piątce” Gostyń. Rusza budowa boiska przy „Piątce”  fot. Google street view

Firma „Sodex” z Suchego Lasu wygrała przetarg na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyniu za kwotę blisko 467 000 zł. Na ogłoszony przez burmistrza Gostynia przetarg wpłynęły 3 oferty.

 

Przy gostyńskiej piątce powstanie boisko wielofunkcyjne, które na jednej powierzchni, umożliwi grę w siatkówkę, piłkę ręczną lub koszykówkę. Prace przy „Piątce” powinny zakończyć się do końca września.

- Umowa z wykonawcą została już podpisana i prace zostaną rozpoczęte w najbliższych dniach. W ramach zamówienia zostanie wykonane boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 40 x 21 wraz z infrastrukturą techniczną. Przeniesiony zostanie również plac zabaw wraz z wykonaniem ok. 120 m2 z nawierzchni bezpiecznej – syntetycznej – informował w ubiegłym tygodniu Mariusz Konieczny, naczelnik wydziału inwestycji gostyńskiego magistratu.

Koszt nowego boiska to blisko 467 000 zł.

Czytaj także: Sprawdź swoje pływackie umiejętności.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!