Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Powstanie Wielkopolskie w pamięci młodego pokolenia

› Społeczeństwo› Ze szkół 10 miesięcy temu    6.12.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Twardowska

Dwa zespoły, złożone z uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu, wzięły udział w debacie, będącej częścią projektu edukacyjnego „Powstanie Wielkopolskie w pamięci młodego pokolenia”.

 

R E K L A M A

Mówcy, prowadząc słowny pojedynek na argumenty, oceniali między innymi zasadność wybuchu powstania wielkopolskiego oraz postawy powstańców, żyjących i walczących w tamtych trudnych czasach. Ostatni etap tego projektu i jednocześnie jego podsumowanie, odbył się w budynku szkoły przy ul. Tuwima we wtorek, 28 listopada.

Ideą, która przyświecała koordynatorom projektu, było kształtowanie wśród młodzieży szacunku do historii regionalnej i przede wszystkim – upowszechnienie wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim. Do udziału w akcji zaproszono szkoły z powiatu gostyńskiego. Uczestnictwo zadeklarowało pięć placówek: SP nr 2 w Gostyniu, SP nr 3 w Gostyniu, SP nr 5 w Gostyniu, ZS w Brzeziu oraz SP w Bodzewie. 

Więcej w bieżącym Życiu Gostynia. 

Czytaj także: Dyrektor jednak ucieka ze szpitala.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A