Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Pożegnali się z kadencją

› Aktualności 10 miesięcy temu    25.10.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Pępowo. Ostatnia sesja rady gminy Pępowo. Ostatnia sesja rady gminy  fot. A. Twardowska

Podczas czterech lat kadencji 2014-2018, rada Gminy Pępowo spotkała się na 39 sesjach i podjęła 247 uchwał.

 

W trakcie kadencji nastąpiła jedna zmiana w składzie osobowym rady. Zmarłego w sierpniu 2016 roku radnego Jana Kmiecika zastąpił wybrany w wyborach uzupełniających w listopadzie tego samego roku radny Piotr Żółkowski (Krzyżanki).

Kilka ciepłych słów skierowano w stronę radnych podczas uroczystej sesji, 5 października. Przewodniczący Zenon Rogala stwierdził, że radni VII kadencji wywiązywali się ze swoich obowiązków w sposób należyty, a nieusprawiedliwione nieobecności na sesjach i na posiedzeniach komisji zdarzały się sporadycznie. Mówił, że sesje odbywały się z odpowiednią częstotliwością, a dyskusje prowadzone były w sposób rzeczowy, w atmosferze wzajemnego poszanowania.

- Wszystko wskazuje na to, że Rada Gminy Pępowo zakończyła pracę w kadencji 2014-2018. Niestety, nie wszystkim było dane doczekać tej chwili i cieszyć się z nią razem z nami – mówił przewodniczący, prosząc o powstanie.

Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego radnego Jana Kmiecika oraz skarbnika gminy Ryszarda Zjeżdżałki (zmarłego w 2017 roku). 

O podsumowaniach i wynikach przeczytasz w bieżącym Życiu Gostynia. 

Czytaj także: o nowym składzie rady. 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!