Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Pracowity weekend za nami

› Społeczeństwo ponad rok temu    22.05.2016
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Bodzewo. Wizyta przyjacielaBodzewo. Wizyta przyjaciela fot. PCPR

Po raz kolejny przyjechał do Polski Martin de Bruijn.

R E K L A M A

To pedagog renomowanego Stedelijk Dalton Liceum w Dordrechcie. Szefuje on też holenderskiej organizacji Kinderhuis Bodzewo, od lat pomagającej Domowi Dziecka w Bodzewie oraz wspierającej też Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i jego podopiecznych, a także Bonifraterski Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Piaskach.

Głównym powodem przyjazdu Martina były ostatnie ustalenia do przygotowywanej od kilku miesięcy wizyty trzydziestu młodych ludzi wraz z opiekunami ze Stedelijk Dalton Liceum z Dordrecht. Przyjadą oni niebawem do Powiatu Gostyńskiego w ramach wspólnego holendersko – polskiego projektu, w ramach którego wykonają dla podopiecznych bodzewskiej placówki zadania o charakterze społecznym, a jednocześnie skorzystają z okazji nawiązania kontaktów ze swoimi polskimi rówieśnikami i poznania polskiej kultury.

W poprzedni weekend Martin gościł w Domu Dziecka w Bodzewie. Przyjęła go serdecznie dyrektor Domu Dziecka w Bodzewie Karolina Dolata wraz z wychowankami i pracownikami. W sobotnie popołudnie w części podsumowującej tę roboczą wizytę wziął też udział dyrektor PCPR w Gostyniu.

Martin przywiózł też kolejne dary dla wychowanków Domów Dziecka w Bodzewie i w Gostyniu. Przyjacielowi Domu Dziecka w Bodzewie i PCPR w Gostyniu, Martinowi de Bruijn należą się po raz kolejny serdeczne podziękowania. Przypomnieć warto, że Holender za swoją wieloletnią pomoc został w 2009 r. uhonorowany tytułem „Zasłużony dla Powiatu Gostyńskiego”, a w kolejnych latach po otrzymaniu tego wyjątkowego wyróżnienia cały czas pokazuje, że jak nikt inny zasłużył na ten zaszczytny tytuł.
 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A