Prezes strzela, Futsal Gostyń wygrywa

Prezes strzela, Futsal Gostyń wygrywa - Zdjęcie główne

Pierwsze zwycięstwo w II lidze futsalu odniósł dzisiaj Berg Solutions Futsal Gostyń. Przed własną publicznością zespół z Gostynia pokonał Red Dragons II Pniewy 2 : 1.

Goście objęli prowadzenie w 9. minucie. Na odpowiedź drużyny Mateusza Matysiaka nie trzeba było długo czekać. Bramkarza drużyny przyjezdnej pokonał prezes gostyńskiego klubu Dariusz Łagoda, który wobec problemów kadrowych Berg Solutions Futsal Gostyń wspierał zespół na boisku. Niedzielne spotkanie obfitowało w wiele fauli. W pierwszej połowie goście nie wykorzystali przedłużonego rzutu karnego. Lepiej w drugiej połowie w takiej sytuacji spisał się Michał Dudka, który "na raty" pokonał Dawida Dymka. Po trzech rozegranych spotkaniach Berg Solutions Futsal Gostyń ma na swoim koncie cztery punkty i zajmuje piąte miejsce w tabeli drugiej ligi.

Futsal Gostyń – Red Dragons II Pniewy 2 : 1 (1 : 1)
0 : 1 – (9’)
1 : 1 – Dariusz Łagoda (15’)
2 : 1 – Michał Dudka (32’)
Futsal Gostyń: Twardowski – Frąckowiak, Dudka, Przewoźny, Kolan, Wolsztyniak, Szymankiewicz, Wojciechowski, Matysiak, Seiffert, Łagoda