Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Proboszcz w ratuszu

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    20.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Od 1 lipca nowym proboszczem parafii farnej w Gostyniu – najstarszej i największej w mieście jest ksiądz Krzysztof Młynarczyk.

ubiegły piątek proboszcz spotkał się w ratuszu z burmistrzem Gostynia Jerzym Woźniakowskim i jego zastępcami: Łukaszem Burkiewiczem i Leszkiem Dworczakiem. Było to pierwsze spotkanie nowego proboszcza z przedstawicielami władz samorządowych gminy Gostyń. Burmistrz życzył ks. Krzysztofowi Młynarczykowi spełnienia planów, satysfakcji z duszpasterskiej pracy w naszym mieście oraz dużo zdrowia i pomyślności. Zaznaczył, że liczy na kontynuację współpracy parafii z samorządem w różnych dziedzinach, jako że bieżąca działalność samorządowa pozostaje często w bezpośrednim związku z problemami parafii i społeczności parafialnej. Przedstawiciele władz samorządowych poinformowali proboszcza o głównych problemach miasta. Nowy proboszcz przyznał, że jego pierwsze wrażenia z początkowych dni pobytu w Gostyniu są pozytywne. Wiele czasu zabierają mu sprawy związane z organizacją nowego miejsca posługi. Podczas wizyty w ratuszu ks. Krzysztofowi Młynarczykowi towarzyszył jego poprzednik – ks. kanonik Artur Przybył, wieloletni proboszcz i dziekan dekanatu gostyńskiego. W spotkaniu uczestniczył również sekretarz gminy Robert Marcinkowski. zdjęcie Urząd Miejski Gostyń(iza)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!