Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Przeciął ogrodzenie i okradł farmę

› Z policji 3 miesiące temu    10.06.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Kradzież paneli fotowoltaicznychGostyń. Kradzież paneli fotowoltaicznych fot. Fotolia.com

Udało się zatrzymać mężczyznę, który stał za kradzieżą paneli fotowoltaicznych. Tłumaczył, że zmusiły go do tego problemy finansowe.

 

W kwietniu, gostyńska jednostka policji została powiadomiona o kradzieży z włamaniem na terenie farmy modułów słonecznych w rejonie Gostynia. Sprawca przeciął ogrodzenie, wszedł na teren farmy, zdemontował 16 paneli fotowoltaicznych i uciekł. Właściciel wycenił wartość skradzionego towaru na 10 tysięcy złotych.

1,5 miesiąca pracy operacyjnej policjantów z wydziału kryminalnego gostyńskiej jednostki doprowadziło do zatrzymania 22-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu leszczyńskiego. - Usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Okazało się, że jest związany z branżą fotowoltaiczną, a powodem kradzieży były problemy finansowe – mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego gostyńskiej policji. Grozi mu d o 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także: Zataczała się, wysiadając na rynku z auta.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!