Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Przeczesywali lasy, sprawdzali dukty. Wieczorem wstrzymano akcję

› Z policji 3 miesiące temu    11.07.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. SiR Ostrów Wielkopolski

Wczoraj wieczorem wstrzymano poszukiwania 47 – letniego Michała Sz. z Piasków. O mężczyźnie pisaliśmy TUTAJ.

 

W akcję włączyła się grupa poszukiwawcza z Ostrowa Wielkopolskiego, a także śmigłowiec policyjny z Komendy Wojewódzkiej z Wrocławia.

- Działania poszukiwawcze w terenie zostają wstrzymane do dnia jutrzejszego. Każdy z ponad 12 wozów patrolowych pokonał od 40 do 60 km w ciężkim - leśnym terenie – informował wczoraj wieczorem rzecznik prasowy grupy Szukamy i Ratujemy Ostrów Wielkopolski.

Przeszukiwano rejon miejscowości Jaraczewo, Piaski, Borek Wielkopolski.

- Naszym zadaniem było wyznaczenie sektorów, odprawa zespołów i koordynacja działań z wykorzystaniem metody na liścia - sprawdzenie duktów w lesie. W akcji wykorzystane było Mobilne Centrum Koordynacji Poszukiwań – dodaje rzecznik.

Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać Michał Sz., proszone są o kontakt z gostyńską jednostką policji, nr tel. 65 5758200, 65 5758304.

Aktualizacja, godz. 10.00:

Poszukiwania są kontynuowane na terenie powiatów gostyńskiego i jarocińskiego. - Nasz apel jest nadal aktualny. Osoby, które mogłyby widzieć mężczyznę, wiedzą, gdzie przebywał lub widziały pojazd, którym może się poruszać, proszone są o kontakt z nami – mówi asp. sztab. Monika Curyk z gostyńskiej policji.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!