Przełamanie Korony

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 5 miesięcy temu    15.04.2018
komentarzy 0 ocen 8 / 50%
Andrzej BonawenturczykAndrzej Bonawenturczyk fot. archiwum

Po czterech z rzędu ligowych porażkach zapunktowała Korona Piaski. W meczu wyjazdowym zespół z Piasków zremisował z Victorią Ostrzeszów 1 : 1. Po meczu zadowolony z postawy zespołu był Piotr Łuczak. - Zawodnicy zostawili dzisiaj serce na boisku i to przyczyniło się, że ten mecz zakończył się naszym sukcesem, bo za taki można uznać remis z Victorią - powiedział trener Korony Piaski.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem przyjezdnych. W 30. minucie goście wyprowadzili kontrę i skutecznym strzałem zakończył ją Andrzej Bonawenturczyk. Gospodarze długo nie mogli znaleźć sposobu na defensywę Korony. Dopiero w 72. minucie Maciej Stawiński wykorzystał błąd gości. - Victoria dyktowała warunki gry. Atakowała, ale umiejętnie broniliśmy i rozbijaliśmy ataki gospodarzy - podsumował trener Korony Piaski.