Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Przenieśli oddział przedszkolny

› Społeczeństwo 10 miesięcy temu    14.09.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Raj Psotników w Pogorzeli

Maluchy z gm. Pogorzela już nie odwiedzają oddziału przedszkolnego w Kromolicach. Ten przeniesiono do Głuchowa, aby zapewnić dzieciom lepsze warunki i więcej kontaktu z rówieśnikami.

 

Liczba oddziałów Przedszkola Samorządowego „Raj Psotników” nie zmieniła się. Nadal jest ich osiem, jednak jeden z Kromolic przeniesiono niedawno do Głuchowa.

Ten składa się teraz z dwóch grup: 3 i 4-latków oraz 5 i 6-latków. - Przeprowadzono tam remont, założono ogrzewanie gazowe, część nowych okien. Myślę, że warunki są lepsze – mówi Ewa Fiłyk, dyrektor „Raju Psotników”. Dodaje, że liczba dzieci w oddziale w Kromolicach zawsze była mała, około 8-10 maluchów. Gdy kilkoro zachorowało, grupka robiła się bardzo kameralna. Po konsultacjach z rodzicami zdecydowano o przeniesieniu. - Umożliwiamy w ten sposób większy kontakt z innymi dziećmi, sfera społeczna się bardziej może rozwijać. Zapewniamy dojazd dzieciom i 5 godzin opieki dziennie – wyjaśnia dyrektor. 

Piszemy o tym w bieżącym Życiu Gostynia. 

Czytaj także o jubilatach z gminy Pogorzela, którzy świętowali 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!