Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Przeprowadzka. Wydział oświaty teraz w ratuszu

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    20.03.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Od 20 marca wydział oświaty funkcjonuje w gostńskim ratuszuGostyń. Od 20 marca wydział oświaty funkcjonuje w gostńskim ratuszu fot. A. Fajczyk

Zagospodarowano już pomieszczenia w gostyńskim ratuszu, w których mieściła się Komenda Straży Miejskiej. Przeniesiono tam wydział oświaty i spraw społecznych urzędu miejskiego.

Pracownicy wydziału oświaty gostyńskiego magistratu dotychczas mieli swoją siedzibę w budynku przy ul. Wrocławskiej w Gostyniu. Od dziś gabinety mają na parterze gostyńskiego ratusza i tam przyjmują petentów. Częściej może do nich zaglądać szef, czyli burmistrz Gostynia. Pracowników "z oświaty" ma teraz „pod ręką”:

Urzędników zajmujących się m.in. funkcjonowaniem gminnej oświaty, współpracą z organizacjami pozarządowymi, sportem oraz przeciwdziałaniem uzależnieniom i przemocy w rodzinie można znaleźć w biurze nr 9, gdzie wcześniej mieściła się Komenda Straży Miejskiej w Gostyniu. Pomieszczenia zostały przebudowane, pomalowane, przeniesiono meble. - Jest więcej miejsca, częściej zagląda do nas słońce i jest jaśniej - mówią urzędnicy z wydziału oświaty.

Naczelnikiem wydziału jest Aldona Grześkowiak, pozostali pracownicy to:
Krzysztof Mazurek - stanowisko ds. oświaty i zdrowia, Katarzyna Czajczyńska - stanowisko ds. społecznych i współpracy z organizacjami pozarządowymi, Magdalena Rajewska - pełnomocnik ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałania narkomanii oraz Adam Waleński - stanowisko ds. kontroli i zdrowia


Pomieszczenia, w których do niedawna mieścił się wydział oświaty, na ul. Wrocławskiej, wciąż pozostają w rekach urzędu miejskiego. Gminni stróże prawa funkcjonują w nowej siedzibie. Od stycznia komenda straży miejskiej mieści się w budynku przy ul. Fabrycznej 1 - czytaj TUTAJ.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Matka
  3 miesiące temu ocena: 100%  3
  Moze zajmie się wychowaniem swojego faworyta z jedynki co nie potrafi powiedzieć dzień dobry. Bufon jeden. (...)Pani aldono proszę mu przekazać że to on powinien świecić przykładem. A wygląda na to że gość czuję się jak pępek świata. W tamtym tygodniu nawet byłam świadkiem jak dwoje dzieci szarpało się przed szkołą. I ten gość przechodząc obok nie zareagował. Nie widział? Nie sądzę. My rodzice dopiero zareagowaliśmy Po prostu w chmurach był. Myślał pewnie o nowym biurku. Może w urzędzie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ on
  3 miesiące temu ocena: 100%  2
  normalnie szał 8 zdjec biurek...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ optymista
  3 miesiące temu 1
  Nie podobają Ci się?