Przerwę wykorzystali na sparing z Obrą

Przerwę wykorzystali na sparing z Obrą - Zdjęcie główne

W 18. kolejce spotkań czwartej ligi południowej Kania Gostyń pauzowała, bo na początku rozgrywek wycofała się Dąbroczanka Pępowo. W podobnej sytuacji znalazła się Obra Kościan, bo przed rundą wiosenną zrezygnował z gry LKS Ślesin. Mające przerwę w rozgrywkach zespoły wykorzystały sobotnie południe na rozegranie meczu sparingowego.

Mecz kontrolny zakończył się wygraną Obry 0 : 1. Gola w 47. minucie zdobył Krystian Łukaszyk. Gospodarze byli bliscy wyrównania wyniku spotkania. W 55. minucie do bramki przeciwnika trafiła Patryk Gendera, jednak sędzia odgwizdał "spalonego.

W 19. serii spotkań Kania zmierzy się z Victorią Ostrzeszów. Początek spotkania w sobotę, 1 kwietnia o godz. 16.00.

Kania Gostyń - Obra Kościan 0 : 1 (0 : 0)
0 : 1 - Krystian Łukaszyk (47')
Kania Gostyń: Banaszak - N. Olejniczak, Krzyżostaniak, Maćkowski, Ptaszyński, Górkowski, Muszyński, Wachowski, Aksamit, Gendera, Sz. Olejniczak oraz Sipura, Nyczka, Paszkowiak, Łapawa, M. Olejniczak