Przez chwilę byli liderem

Przez chwilę byli liderem - Zdjęcie główne

Przez niespełna dobę Zjednoczeni Pudliszki byli liderem leszczyńskiej klasy okręgowej. Stało się tak po zwycięstwie z Sokołem Kaszczor 2 : 1. W niedzielę drużynę Andrzeja Loksia wyprzedziła Korona Piaski.

Gospodarze gole zdobyli w pierwszej połowie spotkania. Już w 5. minucie do bramki przeciwnika trafił Przemysław Kaczmarek. Prowadzenie w 40. minucie podwyższył Mateusz Andrzejewski. W drugiej połowie ostatni zespół leszczyńskiej klasy okręgowej "złapał kontakt" po bramce Patryka Matysika. Wyrównać im się nie udało. - Cieszą trzy punkty, które pozwoliły nam, na chwilę zostać liderem leszczyńskiej klasy okręgowej – powiedział trener Zjednoczonych Pudliszki Andrzej Lokś.

Zjednoczeni Pudliszki – Sokół Kaszczor 2 : 1 (2 : 0)
1 : 0 – Przemysław Kaczmarek (5')
2 : 0 - Mateusz Andrzejewski (40')
2 : 1 – Patryk Matysik (53')
Zjednoczeni: Wlekliński – Kurasiak, Cieplik, P. Bzdęga, Biderman, Wyskok, Dudka, P. Kaczmarek, Jerszyński (71' Kordus), Andrzejewski (64' A. Kaczmarek), Józefiak