Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Przy stołach spotkali się zawodnicy niezrzeszeni

› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    11.03.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Bodzewo. Zawodnicy zostawili sporo zdrowia walcząc w turniejuBodzewo. Zawodnicy zostawili sporo zdrowia walcząc w turnieju fot. Bogdan Bujak

Dwudziestu jeden zawodników oraz jedna zawodniczka wzięło udział w otwartym turnieju tenisa stołowego dla niezrzeszonych rozegranego w hali sportowej w Bodzewie.

R E K L A M A

Taką frekwencję organizatorzy imprezy: klub LZS UKS Bodzewo oraz wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gostyńskiego Krzysztof Deutsch uważają za duży sukces. 

Od jakiegoś czasu docierały do nas sygnały, aby przygotować zawody, w których zmierzyć mogłyby się osoby niezrzeszone w żadnych klubach. Jest to dla nich nie tylko możliwość rywalizowanie między sobą, ale przede wszystkim spotkania się i wspólnej gry tłumaczył Krzysztof Deutsch dodając, że zawody stały na wysokim poziomie. 

Więcej w kolejnych wydaniach "Życia Gostynia".

Przeczytaj również: którzy samorządowcy okazali się najlepsi podczas halowego turnieju piłki nożnej oraz odpadnięciu Wisły Borek z Pucharu Polski

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A