Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Przyjdź z PIT-em, wyjdź z kredytemReklama

› Gospodarka› Finanse ponad rok temu    12.02.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wraz z początkiem roku pojawia się temat zeznań podatkowych za minione 12 miesięcy. Rozliczenie podatkowe PIT-11 jest najważniejszym formularzem dla podatnika. PIT-11 podatnik otrzymuje od pracodawcy, ale dokument ten trafia też do urzędu skarbowego.

R E K L A M A

PIT 11 stanowi rodzaj zaświadczenia o naszych zarobkach w ciągu roku, zawiera informacje z zakładu pracy na temat uzyskanych kwot i pobrań, które należy odpisać na podatek dochodowy. Na jego podstawie bank może określić zdolność kredytową i ustalić miesięczne dochody. Nie wszyscy wiedzą, że dzięki temu dokumentowi można uzyskać kredyt gotówkowy bądź konsolidacyjny, dlatego też zachęcamy do sprawdzenia oferty w naszych oddziałach.

 

Już dziś skontaktuj się z nami , a nasi doradcy chętnie udzielą wszystkich informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania.

 

Zapraszamy: 

  • GOSTYŃ ul. Rynek 15, Tel: 609-749-363 lub 65/517-07-37
  • LESZNO ul. Narutowicza 27, Tel: 697-111-197 lub 65/521-01-79
  • KOŚCIAN ul. Śmigielska 5, Tel: 665-070-196 lub 65/512-61-10

 

RRSO - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

kredyty gotówkowe i konsolidacyjne (RRSO 23,41%)

pożyczki firm pozabankowych (RRSO 108,79%)

 

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytowy banków: Alior Bank SA, Getin Noble Bank SA, Nest Bank S.A.,TF Bank AB, Ferratum Bank p.l.c, BZ WBK SA, Deutsche Bank Polska SA, Raiffeisen Bank Polska SA oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Axcess Financial Poland Sp. Z o.o., Mash Poland Sp. z o.o. , InCredit Sp. z o.o., NetCredit Sp. Z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., Provident Polska SA, SuperGrosz Sp. Z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., Rapida Sp. z o.o., CreditStar Sp.z o.o., Fundusz Mikro Sp. z o.o. oraz Pragma Faktoring S.A. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 20.12.2017 r.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A