Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Przyjechali z kilku miast, aby skonfrontować swoje umiejętności

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    14.05.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Konfrontacje młodych werblistówGostyń. Konfrontacje młodych werblistów fot. A. Twardowska

W gostyńskiej szkole muzycznej trwa III Regionalny Konkurs Perkusyjny „Konfrontacje młodych werblistów”. Warto zarezerwować sobie czas po południu, ponieważ o godz. 17.00 odbędzie się koncert laureatów. Wystąpi także jury.

 

R E K L A M A

Pomysł powstał z inicjatywy nauczyciela szkoły – Szymona Franka. - Jestem z tych spotkań bardzo dumna, ponieważ konkursy czysto werblowe w Polsce się nie odbywają. Cieszę się także z dużej frekwencji – mówiła podczas otwarcia dyrektor Katarzyna Grzybowska. Wyraziła radość, że corocznie są uczniowie, którzy z chęcią odwiedzają mury gostyńskiej szkoły przy ul. Strzeleckiej. Są to nie tylko ci, z Gostynia, ale także Konina, Poznania, Krotoszyna, Leszna, czy innych miast.

Właśnie trwają przesłuchania grup. Uczestników ocenia jury: dr Piotr Szulc (Akademia Muzyczna w Poznaniu), mgr Piotr Sołkowicz (Akademia Muzyczna w Poznaniu) oraz mgr Beata Słomian (Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Poznaniu). W imieniu organizatorów – zapraszamy na wspomniany koncert laureatów.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A