Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Przyłapany na kradzieży paliwa? Odpowie przed sądem

› Aktualności ponad rok temu    4.06.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 3 / 100%
A A A
Kierowca z powiatu ostrowskiego został przyłapany w gminie Gostyń na kradzieży paliwa z cysternyKierowca z powiatu ostrowskiego został przyłapany w gminie Gostyń na kradzieży paliwa z cysterny fot. A. Fajczyk

Wioząc paliwo w cysternie, zjechał na boczną drogę, na której ruch jest niewielki. Był przygotowany - zabrał plastikowe beczki. Prawdopodobnie miał nadzieję, że uda mu się "bez świadków" spuścić coś dla siebie. Proceder kradzieży przerwały służby.

Samochód ciężarowy z cysterną na pobocznej drodze i kierowca przy wlewie, z kanistrami mógł wzbudzić podejrzenia wielu osób. W niedzielę (3 czerwca) o godz. 17.20 dyżurny gostyńskiej policji został powiadomiony, że na trasie z Kunowa (droga wojewódzka 434) do Malewa kierowca ciężarówki kradnie zawartość cysterny, spuszczając ją do plastkowych beczek.

GDZIE trzasnął piorun i co złamał? - TUTAJ

Proceder ujawnili funkcjonariusze ochrony, współpracujący z jednym z dużych koncernów paliwa w Polsce i poprosili o pomoc gostyńskich policjantów. Na miejscu funkcjonariusze KPP w Gostyniu prezeprowadzili szereg czynności - oględziny, sprawdzili beczki leżące w rowie, sporządzili dokumentację fotograficzną.

Kierowcą okazał się mieszkaniec powiatu ostrowskiego w Wielkopolsce. Udało mu się ukraść niewiele. Policjanci ustalili, że w jednym z kanistrów było 30 litrów oleju napędowego na łączną wartość 150 zł. Mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione wykroczenie.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Rych
  ponad rok temu 4
  W olkopie po 90 l.dzienie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ bolo
  ponad rok temu 3
  A pewnie w komunie wychowany i pewnie z pgr Wtenczas wszyscy brali Oprócz ryb
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ XYZ
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  Ile by nie było, zawsze mało. Pazerność ludzka i głupota nie ma granic.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ disel
  ponad rok temu ocena: 63%  1
  na starej zajezdni pks odbywa sie to co niedziele
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji