Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Radna powiatowa siłą doprowadzona na policję. Została bez samochodu i prawa jazdy

› Społeczeństwo 10 miesięcy temu    21.12.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 55 ocen 10 / 90%
A A A
Sylwia Maćkowiak, radna powiatowa, która w wyborach samorządowych kandydowała z listy PiS. Jest też asystentką społeczną posła RP Jana Dziedziczaka (PiS)Sylwia Maćkowiak, radna powiatowa, która w wyborach samorządowych kandydowała z listy PiS. Jest też asystentką społeczną posła RP Jana Dziedziczaka (PiS) fot. B. Bujak

Radna Powiatowa Sylwia Maćkowiak* wiele razy łamała przepisy drogowe: kilka razy przekraczała dozwoloną prędkość, rozmawiała przez komórkę prowadząc samochód, przekraczała podwójną linię ciągłą. Za te wykroczenia otrzymywała punkty karne. Uzbierało się ich na tyle dużo, że odebrano jej prawo jazdy. Sylwia Maćkowiak zlekceważyła to i nadal jeździła samochodem. W środę 20 grudnia została w kajdankach doprowadzona do gostyńskiej komendy policji. Była też przesłuchiwana w prokuraturze.

POLICJA wciąz poszukuje kierowcę, który wczoraj  Gostyniu potrącił pieszego "na pasach" - prosi o kontakt - TUTAJ

Do starcia z prawem radnej powiatowej doszło już ponad rok temu. Straciła wówczas uprawnienia do kierowania samochodem, bo przekroczyła maksymalną ilość punktów karnych za wykroczenia drogowe.

- Zarówno z uwagi na przekroczenie prędkości powyżej 50 km na terenie zabudowanym, jak również co najmniej pięciokrotne przekroczenie limitu dozwolonych punktów karnych, w 2017 roku starosta powiatu gostyńskiego podjął decyzję o cofnięciu Sylwii M. uprawnień do prowadzenia pojazdów kategorii B - wyjaśnił Jacek Masztalerz, szef prokuratury rejonowej.

Mimo takiej decyzji administracyjnej, Sylwia Maćkowiak nadal siadała za kierownicą, poruszając się po drogach publicznych, w terenie zabudowanym. Tym samym dopuściła się czynu zabronionego, który podlega odpowiedzialności i ukaraniu grzywną, karą ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

- W zaistniałej sytuacji prawnej od pewnego czasu obowiązują nowe przepisy. Utrata prawa jazdy i nierespektowanie decyzji sądu, jako czyn zabroniony określane są jako przestępstwo - czyli występek, który podlega odpowiedzialności i ukaraniu grzywną, karą ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2 - wyjaśnia Jacek Masztalerz.

Prokurator zwraca uwagę, że każda z co najmniej dwóch spraw dotyczyła więcej niż jednego występku. Sprawy zostały skierowane do sądu, postępowania karne były prowadzone w 2018 r. - W obydwu zostały skierowane akty oskarżenia, w sądzie zapadły wyroki pierwszej instancji. W jednej z tych spraw uprawomocnił się również wyrok, gdzie sąd - obok kary grzywny - orzekł obligatoryjny w tej sytuacji zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 2 lata. Ten wyrok uprawomocnił się 3 października - tłumaczy Jacek Masztalerz. Z decyzją sądu nie zgodziła się Sylwia Maćkowiak i w przypadku jednego z wyroków złożyła wniosek o ułaskawienie do prezydenta RP Andrzeja Dudy, a od kolejnego wyroku złożyła odwołanie.

Ile kosztują e-Sesje w Internecie? - KLIK

Funkcjonariusze KPP w Gostyniu trzykrotnie zatrzymywali radną (mimo decyzji sądu o zatrzymaniu prawa jazdy):12 września, 22 października - w Gostyniu oraz 26 października w Kuczynie. Dwukrotnie była wzywana na policję do złożenia wyjaśnień - bez odzewu, na wezwania nie stawiała się. Wreszcie prokurator referent podjął decyzję o zatrzymaniu Sylwi Maćkowiak i przymusowym doprowadzeniu na policję w kajdankach. Nastąpiło to 20 grudnia. Radna została przesłuchana na komendzie policji i później w prokuraturze. Sylwia Maćkowiak usłyszała zarzuty związane z prowadzeniem pojazdu na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu, po cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami przez właściwy organ oraz z niedostosowaniem się do tej decyzji (z art. 180 a KK). 

Z informacji prokuratury wynika, że przyznała się do winy i dobrowolnie chce poddać się karze (grzywna 6 tys. zł, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 3 lata oraz obciążenie jej kosztami i opłatą). - Zatrzymana okazała żal, chociaż skruchy bym tutaj nie upatrywał. Wprawdzie wskazała, że w swoich zachowaniach nie widzi zbyt dużego ładunku społecznej szkodliwości, jednocześnie oświadczyła, że nie stwarza ona zagrożenia w ruchu drogowym - mówi szef prokuratury rejonowej w Gostyniu. Do końca roku jej akta mają być przekazane do sądu. Prokuratura zastosowała wobec radnej również środki zapobiegawcze.

- Ponieważ zachowania się powtarzają, biorąc pod uwagę również potrzebę zabezpieczenia prawidłowego biegu dochodzenia, prokurator zastosowano podejrzanej dozór policji, poręczenie majątkowe i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych - mówi Jacek Masztalerz. W związku z zatrzymaniem zajęto tymczasowo samochód, dla zabezpieczenia majątkowego. Ma służyć do ewentualnego uregulowania przez Sylwię Maćkowiak w przyszłości splatę kary grzywny i kosztów opłat sądowych.

Jak zatrzymana tłumaczy się ze swojego postępowania? Głównie pracą (jest też asystentką posła RP Jana Dziedziczaka z PiS). Twierdzi, że miała zbyt dużo „na głowie” i zapomniała o terminach i wezwaniach. Nie mogła też przełożyć ważnych spotkań.

- Dostałam wezwanie za późno, aby przełożyć inne ważne spotkanie, które miałam umówione w tym terminie, dlatego nie mogłam pójść na pierwsze wezwanie. Później dzwoniłam na policję i próbowałam się umówić, ale nie udało mi się skontaktować z prowadzącym sprawę, nie był obecny. Później, w natłoku spraw zapomniałam już o sprawie i o wezwaniach. Każdemu zdarza się czegoś zapomnieć i czasami tak wyjdzie.

Ponieważ Sylwia Maćkowiak jest radną powiatową - prokurator powiadomił organ samorządowy o wszczęciu postępowania wobec niej i o wniesieniu sprawy do sądu. W zaistniałej sytuacji mandatu nie utarci (nie ciąży na niej prawomocny wyrok kary pozbawienia wolności), chociaż - jak powiedział prokurator - sama może zrezygnować z funkcji radnej. Jeśli jednak ponownie zasiadłaby za kierownicą i zostałaby zatrzymana przez policję, będzie jej grozić kara pozbawienia wolności w zawieszeniu. Taki wyrok były równoznaczny z utratą mandatu radnej.

*Sylwia Maćkowiak wyraziła zgodę na używanie pełnych danych personalnych oraz wizerunku do tego artykułu.
 

Waszym zdaniem

Czy uważasz, że w opisanej sytuacji Sylwia Maćkowiak powinna honorowo zrezygnować z mandatu radnej powiatowej? 

ankieta dodana 21.12.2018, ilość wszystkich głosów: 394
Tak
71%
Nie
15%
Jest mi to obojętne
15%
+ 9 głosów: 10 (90%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (55)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Niebezpieczny Gostyń!
9 miesięcy temu ocena: 100%  55
Wszechpolacy wystawiali polityczne akty zgonu. W tym także na zabitego Pawła Adamowicza. Sądzę że gostyńskich działaczy związanych z Młodzieżą Wszechpolską i narodowcami powinien wezwać prokuratur na składanie zeznań. Mogą mieć dużą wiedzę ci działacze nacjonalistyczni. Powinni zostać także objęci specjalnym nadzorem jako jednostki zagrażające innym ludziom. Zwłaszcza że seria pobić kandydatów jak i rabunków u kandydatów, a szczególnie w okresach wyborczych nie została wyjaśniona przez policję. Z tego co mi wiadomo, dom starosty został okradziony, dom byłych działaczy PiS został podpalony a do tego sami ci bracia zostali pobici. Nie tylko padli ofiarą przemocy fizycznej, gdzie groźby kierował inny działacz polityczny ale też zniszczenia mienia, uszkodzono im samochód. Miasto takiego bandyctwa za poprzedniego włodarza Jerzego Woźniakowskiego nie doświadczyło. Wszystkie osoby związane z grupami co mogą być powiązane z handlem narkotykami jak również fizycznym zastraszaniem i przemocą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JAN
9 miesięcy temu ocena: 70%  54
Ja pierniczę czy ten pseudonim "ooo" ma nierówno pod sufitem, jak można kogoś usprawiedliwiać za łamanie przepisów. To ja mam do ciebie tylko jedno pytanie, jeśli masz dzieci i ta pani by przez taką jazdę ci je zabiła też będziesz jej bronić ? Więcej pytań nie mam , zastanów się durna palo zanim coś głupiego napiszesz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JAN
9 miesięcy temu ocena: 75%  53
Ja pierniczę czy ten pseudonim "ooo" ma nierówno pod sufitem, jak można kogoś usprawiedliwiać za łamanie przepisów. To ja mam do ciebie tylko jedno pytanie, jeśli masz dzieci i ta pani by przez taką jazdę ci je zabiła też będziesz jej bronić ? Więcej pytań nie mam , zastanów się durna palo zanim coś głupiego napiszesz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krzysztof W.
9 miesięcy temu ocena: 19%  52
Trzymaj się Sylwia. Jestem z Tobą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ian
9 miesięcy temu ocena: 67%  51
Też przestępca, czy też z partii prawa, rzekomo...?
~ ooo
10 miesięcy temu ocena: 29%  50
Mam pytanie: Kto nigdy nie złamał przepisów ruchu drogowego...? kto nigdy nie rozmawiał przez telefon podczas jazdy ? Może ci co komentują powinni zaczynać swoją wypowiedź od słów jestem święty....ja nigdy nie złamałem przepisów....nie przekraczam prędkości...nie rozmawiam przez komórkę w czasie jazdy ...nie przekroczyłem ciągłej linii.... Jak w Nieparcie będziecie mieć kopalnie odkrywkową to jeszcze zamarzycie o przejeżdżającym ciągniku.... Ona jest zwykłym człowiekiem poniesie karę jak każdy inny ....i o co wam chodzi jeszcze o upust swojej nienawiści ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
10 miesięcy temu ocena: 79%  49
Czego ,ty nie rozumiesz komentatorze? Ta kobieta złamała prawo nie tylko jeden raz,masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.
~ Bobek
10 miesięcy temu ocena: 75%  48
Wiadomo gospodare prowadzi to myśli jak każdy bamber mi wszystko wolno a innym nic.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bobek
10 miesięcy temu ocena: 82%  47
Wiadomo gospodare prowadzi to myśli jak każdy bamber mi wszystko wolno a innym nic.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obywatel IV RP
10 miesięcy temu ocena: 77%  46
Prawo i Sprawiedliwość to wszystko tłumaczy. Prawo nie dotyczy wyznawców PiS'u tylko jest dla niższego sortu. Kobieta powinna "świecić" przykładem praworządności a ona wręcz na odwrót. Innym zapewne by wypominała tego typu ekscesy, które sama wyprawia. Brak słów! I tacy ludzie rządzą Polską. Dobrze, że chociaż w Gostyniu nie przejęli władzy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jerzy
9 miesięcy temu ocena: 57%  45
Dobrze rozumiem że jesteś PO stronie złodziei i zdrajców Polski z frakcji PO. Oczywiście nie popieram osiągnięć drogowych Pani Sylwii
~ Jurek
10 miesięcy temu ocena: 84%  44
Dziwię się, że Pani S znajduje tu obrońców. Jak tak dalej będzie jeździć to w końcu kogoś zabije.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jurek
10 miesięcy temu ocena: 87%  43
Tajemnica poliszynela jest, że Pani Sylwia S równie w poważaniu ma Kodekrogowy i swoich wierzycieli .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aga
10 miesięcy temu ocena: 80%  42
Nastepna do brania kasy ze ma mandat to moze wszystko wy...ac ja taki daje przyklad.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kolo
10 miesięcy temu ocena: 76%  41
Do pierdla z babą a nie jakieś cackanie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ c+e
10 miesięcy temu ocena: 28%  40
Oczywiście że nie powinna zrezygnować z pełnionych funkcji. Ja osobiście nie dałbym rady ogarnąć tyle spraw co P. Maćkowiak. Każdemu może się przydarzyć jakaś niemiła przygoda. I jeszcze zrobiła sobie darmową reklamę na łamach portalu. Brawo Pani Maćkowiak.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie popieram...
10 miesięcy temu ocena: 90%  39
Nie popieram. Za co to brawo? Chyba nie znasz radnej... Ta niemila przygoda trwala ponad rok... myslala ze jak u posla pracuje to jej sie uda?
~ Pisdur
10 miesięcy temu ocena: 77%  38
I w pissss durrr jak sie ogarnac nie moze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ab
10 miesięcy temu ocena: 95%  37
Jest wina jest kara.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dario
10 miesięcy temu ocena: 77%  36
To tzw. Lepszy sort. Masakra.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rena
10 miesięcy temu ocena: 85%  35
Taka poważna Pani jest taka obrotna , działa tu i tak , uważam ją za miłą osobę , ale jeżdzić bez prawaka to nie jest do przyjęcia tu przytoczę morał : Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie , znaczy się ,ze Pani uważała ,że radną nikt nie ruszy . Przestrzeganie prawa jest rzeczą ważną , no może się zdarzyć z braku pieniędzy ale Pani , przykro mi i szkoda ,że tak się właśnie stało . Pani uważała ,że są równi i równiejsi .Skoro zapomniała o tak poważnej sprawie , to lepiej ,ze zrezygnowała .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ T
10 miesięcy temu ocena: 86%  34
Jeździc bez prawka to pikuś, Jeździć 100 k m po wsi to jest zbrodnia, tylko czekac az kogoś zatrzaśnie.
~ rena
10 miesięcy temu ocena: 83%  33
hahahahahahah
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xzy
10 miesięcy temu ocena: 84%  32
Przy takim poparciu ze strony parti oraz posła nie ma szans by oddała mandat, ona nic przecież nie zrobiła... żyjemy w państwie gdzie są równi i równiejsi, przyzwyczajmy się do tego - to dopiero początek...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lewak
10 miesięcy temu ocena: 64%  31
Baba z PiSu!!!! I co na to prezes Jarosław? Ale oni są bezkarni. Czy teraz pomoże facet o twarzy dziecka? Gdyby ona była z peło to wyrok bez zawiasów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rena
10 miesięcy temu ocena: 83%  30
Co na to Józef?
~ Gostynianka
10 miesięcy temu ocena: 26%  29
Uważam, że nie powinna rezygnować z mandatu radnej ...Uregulować mandat karny... i dostosować się do zaleceñ ...A radną powinna być swoją drogą, bo będzie to tylko z korzyścią dla społeczeñstwa....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jerzy
9 miesięcy temu ocena: 67%  28
Też tak uważam -Pozdrawiam
~ Tentego
10 miesięcy temu ocena: 82%  27
hahahaha , Gostynianka Ty mnie nie rozśmieszaj , to nie jest uczeń , to jest dorosła osoba , powinna przestrzegać , nie przekraczać prędkości na drogach , ona powinna dać przykład , i tu jeszcze bez prawka tyle czasu !!! Biskupizna pójdzie za radną ,ale oni nie wiedzą ,że jej pojazdy z ciągnikami wzięte zagrażają na drogach , chwiejące się platformy z balotami , przyczepy to : hałas przypomina manewry na poligonie od samego rana , w Nieparcie mamy przekichane ,hałas jak w kopalni , gorzej!!
~ podatnik
10 miesięcy temu ocena: 75%  26
Jakiego społeczeństwa czyżby pisowcy mieli osobne uprawnienia i prawa?
~ T.M.
10 miesięcy temu ocena: 32%  25
Pani Sylwia nie jest złą kobietą...Dlaczego teraz przed świętami wylewacie na nią fale hejtu? To prawda, źle że jeździła bez prawka....Jednak nikt nie pamięta tego, jak walczyła by na naszym terenie nie powstała kopalnia odkrywkowa....Działała i to dużo dla dobra...Kto nigdy nie przekroczył prędkości ręka w górę...Kto nigdy nie rozmawiał przez telefon podczas jazdy ...i nigdy nie złamał przepisu ręka w górę ....Założę się, że i ksiądz i prokurator i policjant i zwykły człowiek ....Ale jeśli jest taki ktoś kto nigdy przepisu nie złamał to proszę ....niech pierwszy rzuci w nią kamieñ....Miała takiego pecha , że częściej była kontrolowana ... Tylko kto nic nie robi ...nie popełnia błędów....Tak naprawdę nie wyrządziła nikomu krzywdy ...co nie znaczy , że źle uczyniła ...Poniesie karę zapewne ...ale po co ten hejt to obrażanie ...nazywanie jej babskiem ...? itp. Po co to? Zasług się nie widzi w tym przypadku.... Smutne to ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ten ta
10 miesięcy temu ocena: 79%  24
Po co ? T.M? że zwykłemu człowiekowi jazda bez prawka i prędkosć grozi się pozbawieniem wolności a tu proszę pełny luz , za to ,że dała przykład tym co tak jeżdżą , i dla mnie nie jest to do przyjęcia , osoba pełniąca funkcję radnej , i nie może , nie ,nie, nie, takie gospodarstwo jakie prowadzi radna powinna zatrudnić kogoś do biura , księgowość i inne ,prowadzenie domu to dla niej za dużo , ona chce to sama ogarnąć? Problem w tym że Pani radna jest pazerna i chytra, wszystko na ten temat .,
~ Jurek
10 miesięcy temu ocena: 76%  23
Mamy chwalić tą pania i czekać aż nam dzieci porozjeżdza?
~ Tentego
10 miesięcy temu ocena: 79%  22
Co ty piszesz !! miała pecha !! to ją nie oczyszcza . Pani Sylwia łamie przepisy ruchu drogowego , jako radna nad radnymi , nie powinna pełnić tej funkcji , no nie zrobiła nic złego ????
~ Smutny
10 miesięcy temu ocena: 83%  21
Tutaj chyba ktos sobie laurke wystawil... mam calkowicie odmienne doswiadczenia z pania
~ heh
10 miesięcy temu ocena: 95%  20
Tak, no masz rację.Tylko jak jest wina musi być kara.Złamała prawo musi ponieść konsekwencje.
~ Jarek
10 miesięcy temu ocena: 76%  19
Zamknąć ja na 10 lat za to. Brak mózgu!!!!!!
~ nick
10 miesięcy temu ocena: 86%  18
To może w walce, jak piszesz, jest dobra, a w konstruktywnej działalności, w podporządkowywaniu się regułom społecznym, w przestrzeganiu zasad jej nie wychodzi??
~ modry
10 miesięcy temu ocena: 63%  17
Człowieku,co ty wypisujesz?Kaczyński powiedzial,że każdy będzie odpowiadał i ponosił kare za przestępstwa.Twój komentarz jest nie tylko żałosny ale i idiotyczny.
~ Spokój
10 miesięcy temu ocena: 73%  16
Zamknąć babsko i po sprawie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uslugodawca
10 miesięcy temu ocena: 76%  15
Teraz rowerem bedzie (...) .na sesje do gostynia.lepiej gospodarstwem niech się zajmie a nie do wladzy prze.krów pilnować i pracownikom płacić za robotę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
10 miesięcy temu ocena: 70%  14
to teraz jaszcze przyjrzeć sie jej sprzętowi..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nick
10 miesięcy temu ocena: 77%  13
Prawda ! bo jak jeżdżą puste czy pełne to jak by pociąg jechał po drodze albo jeszcze gorzej , jak by ciągniki jechały na samych felgach .
~ Xxx
10 miesięcy temu ocena: 74%  12
Zwykłego szarego człowieka to by już zamkli a Pani rok bez prawka jeździła wielokrotnie widać było jak jedzie przez wioskę wstyd że tak się cieckaja z owa panią
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gofr
10 miesięcy temu ocena: 76%  11
Karać karać takich kierowców a nie ulgowo ostro z takimi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 4321
10 miesięcy temu ocena: 26%  10
Każdy z nas popełnia błędy z wyjątkiem tych, którzy nic nie robią i uważających się za świętych oraz tych wszystko wiedzących lepiej i oceniających innych ale nigdy siebie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomek
10 miesięcy temu ocena: 88%  9
Masz dzieci? Kto jeździ ponad 100km na godzine w terenie zab
~ badylarz z Kalisza
10 miesięcy temu ocena: 78%  8
Każdy może i popełnia ale ta kobieta robi to regularnie czując się bezkarna pod skrzydełkiem tego Dziedziczaka
~ do 4321
10 miesięcy temu ocena: 83%  7
Wielokrotnie i bezkarnie?
~ pis
10 miesięcy temu ocena: 64%  6
Dojnej zmianie wszystko wolno. Więc proszę się nie trzepiac
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Pis
10 miesięcy temu ocena: 72%  5
Myślę że ta Pani dla dobra partii która reprezentuje i przewodniczy w Powiecie powinna usunąć się z życia publicznego. Uważam, że powinni wymusić to na niej jej zwierzchnicy, posłowie, których reprezentuje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ewa
10 miesięcy temu ocena: 73%  4
Skierować na badania psychiatryczne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aa
10 miesięcy temu ocena: 76%  3
"Miała zbyt dużo na głowie i zapominała o terminach i wezwaniach." O przeterminowanych fakturach od ponad roku też zapomina. Wstyd -RADNA POWIATOWA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DW
10 miesięcy temu ocena: 70%  2
To oddaje mandat radnej??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kornel
9 miesięcy temu ocena: 50%  1
A jak z ubezpieczeniem wszystkich pojazdów -ludzie strach nimi jeżdzić po drogach.