Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Rajmund Chciwiec nawiedził seniorów

› Społeczeństwo ponad rok temu    13.01.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Szelejewo. Swój talent sceniczny zaprezentowały wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Cerekwicy NowejSzelejewo. Swój talent sceniczny zaprezentowały wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Cerekwicy Nowej fot. Bogdan Bujak

Kto powiedział, że wigilijne spotkania osób starszych muszą ograniczać się tylko do wspólnej wieczerzy? Jak udowadniają członkowie Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów - Koło nr 8 w Szelejewie zjazdy osób należących do organizacji mogą zawierać w sobie coś więcej: na przykład można je „ubarwić” przedstawieniem teatralnym.

Choć na ostatnim spotkaniu wigilijno-noworocznym w środę, 11 stycznia seniorzy nie występowali, co prawda sami w autorskiej wersji „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa, to jednak zaprosili niezwykłych gości do odegrania XIX wiecznego dzieła angielskiego powieściopisarza - koło wokalno-recytatorskie z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Cerekwicy Nowej.

Między innymi, jak szelejewskim seniorom udało się „zakontraktować” trupę aktorską z tak daleka przeczytasz w najbliższym wydaniu „Życia Gostynia”?

Dowiedz się także: jak będzie wyglądał XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w poszczególnych gminach naszego powiatu?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!