Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Randka w ciemno na Dniu Kobiet

› Kultura i Rozrywka 5 miesięcy temu    10.03.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gumienice. Dzień Kobiet Gumienice. Dzień Kobiet  fot. Arch. uczestników

Nie tylko z Gumienic, ale i okolicznych miejscowości przybyły panie, aby wspólnie świętować Dzień Kobiet.

 

2 marca miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało imprezę, na której – z okazji ich święta - bawiło się około 80 pań. - To było spotkanie międzypokoleniowe. Przyszły panienki, mamy, żony, teściowe – mówią członkinie KGW.

Obecni na sali panowie (sołtys, radny, delegacje z rady sołeckiej i OSP) zadbali o słodkie akcenty i szampany, aby wznieść symboliczny toast. Imprezę urozmaiciły konkursy i niespodzianki, jak chociażby premierowy występ kabaretu „Wlaski” w skeczu „Randka w ciemno”. Artystki przedstawiły historię niezbyt urodziwego kawalera Gienka (w tej roli przewodnicząca KGW Renata Szczęsna), szukającego żony. O serce mężczyzny walczyły sklepowa Lodzia, rozrywkowa i lubiąca pieniądze Dżoana i podróżniczka Gertruda. Wszystkie wywołały burzę oklasków.

Koleżanki z Pogorzeli zaprezentowały natomiast paryski pokaz mody i zaśpiewały piosenkę z dedykacją dla pań z Gumienic. Do tańca przygrywał DJ.

Czytaj także: Zebranie przełożone – nikt nie chciał być sołtysem.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Męczizna
  5 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Fajnie, że kobitki się umieją bawić, ale co to za Dzień Kobiet bez proboszcza? Proboszcz musi być na każdej imprezie w tym mieście i już!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji