Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Raz, dwa trzy wygramy my! Plażowa strefa kibica [FILM]

› Sport i rekreacja ponad rok temu    24.06.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 7 / 57%
A A A
Borecka plażowa strefa kibica: mnóstwo kibiców, dobra energia i wiele goooliBorecka plażowa strefa kibica: mnóstwo kibiców, dobra energia i wiele goooli fot. A. Fajczyk

- Dziś bardzo ważny mecz - przypomnieli aktorzy z Kabaretu „Bzik”, występujący na scenie ośrodka kultury w Borku. Trafili tam z okazji otwarcia niezwykłej Tropical Island, piaszczystej wyspy pod palmami.

W zwariowanym wakacyjnym programie artystów, przepełnionym słońcem i kolorową plażą, nie zabrakło miejsca na dopingowanie polskich piłkarzy, którzy dziś, na Mistrzostwach Świata w Moskwie rozgrywają mecz z Kolumbią. To nie jest taki zwykły mecz, ale „gra o wszystko”. Artyści pokazali dzieciom i dorosłym, zebranym przed sceną, jak głośno i skutecznie kibicować, jak przekazać naszym piłkarzom pozytywną energię. Na początku tych "miastowych" kibiców trzeba było trochę rozruszać. - Raz, dwa trzy wygramy my - zawołali ze sceny. Widownia słabo odpowiedziała. - Ludzieee, z życiem - zawołał aktor. - Bo jak tak będziecie dopingować, to już słyszę, co będzie po meczu: Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało!

Wtedy w sali rozległy się coraz głośniejsze hasła: Raz dwa trzy, wygramy my! Do tego dołączono gadżety: biało-czerwony szalik, tamburyn, magiczny patyczek i magiczną puszkę. Plażowa strefa kibica zorganizowana w sali ośrodka kultury wypaliła. Odwiedził ją nawet sam kapitan polskiej drużyny piłkarskiej Robert Lewandowski, który pod koniec imprezy przycupnął na leżaku razem z plażowiczami.

+ 4 głosów: 7 (57%) 3 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!