Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Bowling
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Rekordowa Ofensywa. Deszcz na trasach nikogo nie zniechęciłPatronat

› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    12.06.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. W czasie święta rowerów niektórych uczestników podczas jazdy zastał deszcz. I to nie kilka kropelGostyń. W czasie święta rowerów niektórych uczestników podczas jazdy zastał deszcz. I to nie kilka kropel fot. Anna Twardowska

Czwarty raz na trasę Wielkopolskiej Ofensywy Rowerowej oraz piąty na Rajd bł. Edmunda Bojanowskiego zapisało się kilkaset osób nie tylko z naszego regionu, ale także z sąsiednich powiatów: rawickiego, kościańskiego, a nawet z Leszna i okolic. Niektórzy mieli przyjemność, któryś raz z kolei przejechać jedną z wybranych tras, dla innych był to debiut.

R E K L A M A

Łącznie prawie 500 osób, wyjechało z różnych miejsc, aby dotrzeć około godziny 14.00 na metę w Piaskach. Niektórych na trasie spotkał deszcze, i to momentami ulewny oraz burze, ale wszyscy szczęśliwie dotarli na teren przed piaskowską podstawówką.

Więcej czytaj w dzisiejszym wydaniu "Życia Gostynia".

Jakie cuda świętogórskie można zobaczyć na wystawie w gostyńskim muzem?

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A