Remis Kani w trzecim sparingu

Remis Kani w trzecim sparingu - Zdjęcie główne

W niedzielę seniorzy gostyńskiej Kani rozegrali trzeci sparing w okresie przygotowawczym. Na sztucznym boisku w Jarocinie zespół z Gostynia zremisował z Phytopharm Klęka 2 : 2.

W kolejnym sparingu w zimowym okresie przygotowawczym sparingpartnerem Kani był dziewiąty zespół poznańskiej klasy okręgowej. Na boisku w Jarocinie pierwszy bramkę zdobył Tobiasz Aksamit. Phytopharm Klęka doprowadził do wyrównania wyniku po golu Dawida Zawackiego. Pierwsza połowa zakończyła się jednak prowadzeniem piłkarzy z Gostynia. Tuż przed przerwą gola zdobył Szymon Olejniczak. Drużyna Rafała Pospiecha nie zdołała utrzymać prowadzenia. Zespół poznańskiej klasy okręgowej doprowadził do remisu dwie minuty przed końcem spotkania.

Kania Gostyń - Phytopharm Klęka 2 : 2 (2 : 1)
Bramki dla Kani: Tobiasz Aksamit, Szymon Olejniczak
Kania Gostyń: Wujczak - Łapawa, Hajduk, Krzyżostaniak, Fechner, M. Olejniczak, Wachowski, Karolczak, Danielczak, Sz. Olejniczak, Aksamit oraz Pakosz, Szkudlarek, Krzyżaniak