Remis Kani z mocnym przeciwnikiem

Remis Kani z mocnym przeciwnikiem - Zdjęcie główne

W drugim sparingu Kania Gostyń zremisowała z czwartoligową Obrą Kościan 3 : 3. Gole dla gospodarzy zdobył Aleksander Woźniak.
    Przed tygodniem Kania Gostyń rozegrała sparing z Wisłą Borek Wielkopolski. Drużyna Grzegorza Wosiaka wygrała 3 : 0. W sobotę Kania zmierzyła się z czwartoligową Obrą Kościan. Pierwsi gola zdobyli goście, jednak pierwsza połowa spotkania należała do gospodarzy, którzy po trzech bramkach Aleksandra Woźniaka prowadzili 3 :1. - Brakowało nam zawodnika o takiej charakterystyce. Mamy dobre boki. Środek też potrafi dograć piłkę i brakowało nam egzekutora. Myślę, że Olek będzie spełniał tę rolę – powiedział po meczu Grzegorz Wosiak. W drugiej połowie trener gospodarzy dokonał kilku zmian. Częściej przy piłce utrzymywali się goście i po kolejnych błędach gospodarzy zdobyli dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 3 : 3. - Zagraliśmy dobry mecz w pierwszej połowie. W tej części gry zaprezentował się trzon zespołu. W drugiej połowie dokonałem kilku zmian. Mieliśmy problem z utrzymaniem się przy piłce. Bramki padły po indywidualnych błędach, które na tym poziomie nie powinny się przytrafić – podsumował sobotnie spotkanie trener Kani. W najbliższy weekend przygotowująca się do rundy wiosennej Kania sparingu nie rozegra.

Kania Gostyń – Obra Kościan 3 : 3 (3 : 1)
0 : 1 – (11’)
1 : 1 – Aleksander Woźniak (31’)
2 : 1 – Aleksander Woźniak (37’)
3 : 1 – Aleksander Woźniak (40’)
3 : 2 – (54’)
3 : 3 – (75’)
Kania Gostyń: Wujczak – Maćkowski, Krzyżostaniak, Fechner, Łapawa, Mucha, Wachowski, Sz. Olejniczak, Szkudlarek, Danielczak, Woźniak oraz N. Olejniczak, Jędryczka, Kozłowski, Kubiak, Kamil Pakosz.