Remis Krobianki w ostatnim meczu u siebie

Remis Krobianki w ostatnim meczu u siebie - Zdjęcie główne

Wiadomości

Pinsel-Peter Krobianka Krobia rozegrała ostatni mecz przed własną publicznością w sezonie 2018/2019. Piłkarze drużyny Dariusza Wiśniewicza chcieli dobrym wynikiem podziękować kibicom za doping w tym trudnym sezonie. Można powiedzieć, że to im się udało, bo zremisowali z KS Opatówek 2 : 2 i tym samym przerwali serię pięciu porażek z rzędu.

Wynik czwartkowego spotkania nie miał już większego znaczenia dla rywalizujących zespołów. KS Opatówek już wcześniej zapewnił sobie utrzymanie w czwartej lidze, natomiast zespół z Krobi szasny na pozostanie w tej klasie rozgrywkowej już nie miał. Pierwsi do sytuacji bramkowej doszli gospodarze, ale nie wykorzystał jej Marcin Masełkowski. Wraz z upływającym czasem coraz lepiej na boisku w Krobi prezentowali się goście. Wyprowadzali groźne ataki i mieli okazje do zdobycia goli. Strzały zawodników drużyny z Opatówka były blokowane, niecelne lub też dobrze interweniował Marcin Porzucek, który tym razem stanął między słupkami bramki Krobianki. Pierwszy gol padł w 51. minucie. Golkipera gospodarzy pokonał Safian Skupiński. Do remisu doprowadził Marcin Masełkowski. W 84. minucie wydawało się, że gospodarze mogą ten pojedynek wygrać. Sędzia odgwizdał rzut karny za faul na Macieju Szpurce, a jedenastkę pewnym strzałem wykorzystał Rafał Sarbinowski. Radość z prowadzenia nie trwała długo. Goście bardzo szybko wykorzystali rozluźnienie z szeregach Krobianki i zdobyli drugą bramkę. - Chcieliśmy się z tą ligą pożegnać najlepiej jak potrafimy. Myślę, że nie wyglądało to najgorzej. Mecz był wyrównany i wynik jest sprawiedliwy, aczkolwiek to my chyba mieliśmy więcej sytuacji bramkowych. Zawodnicy zostawili na boisku dużo zdrowia. Myślę, że ten zespół i tak zrobił więcej niż powinien. Trochę zabrakło żeby powalczyć o coś więcej - powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia - KS Opatówek 2 : 2 (0 : 0)
0 : 1 - Safian Skupiński (51')
1 : 1 - Marcin Masełkowski (65')
2 : 1 - Rafał Sarbinowski - z rzutu karnego (84')
2 : 2 - Mateusz Spychalski (86')
Pinsel-Peter Krobianka: Porzucek - Górkowski (65' Jędrzej Knapp), Pospiech, Kluczyk, A. Kaczmarek, Woźniak (75' Gembiak), Sarbinowski, Szpurka, M. Urbański, Joachim Knapp (89' Kornicki), Masełkowski