Remis który nie cieszy

Remis który nie cieszy - Zdjęcie główne

Remisem 2 : 2 zakończył się dzisiejszy pojedynek Pinsel-Peter Krobianki Krobia z Wartą Międzychód. Takie rozstrzygniecie nie cieszy żadnej z drużyn. - Taki wynik nie przybliża nas do celu jakim jest utrzymanie, a wręcz oddala - powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz.

Środowe spotkanie było z tych o "sześć punktów". Krobianka i Warta walczą o utrzymanie w czwartej lidze. W pojedynku rozgrywanym w Krobi każda z rywalizujących drużyn liczyła na trzy punkty. W 7. minucie prowadzenie objęli gospodarze. Gola zdobył Marcin Masełkowski. Goście doprowadzili do remisu w 19. minucie po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego i główce Mariusza Woźniaka. Dwie minuty później sędzia główny podyktował rzut karny dla gospodarzy, który na bramkę zamienił Rafał Sarbinowski. W drugą cześć spotkania lepiej weszli goście i już w 50. minucie mogli wyrównać stan rywalizacji. W polu karnym faulował Hubert Gill, jednak Tomasz Dembski obronił strzał Jarosława Krysiaka z jedenastu metrów. W 61. minucie bramkarz Krobianki "nie miał już nic do powiedzenia". Przepięknym strzałem z rzutu wolnego gola na 2 : 2 zdobył Łukasz Wesołowski. Gospodarze ożywili się w końcówce spotkania i mieli okazję by ten pojedynek wygrać. Niestety sytuacji bramkowej nie wykorzystał Marcin Masełkowski. - Po takim meczu mamy dwóch rannych. Spotkanie o sześć punktów, a zostaliśmy tylko z jednym oczkiem. Pierwsza połowa dla nas. Spodziewaliśmy się, że w drugiej części meczu goście ruszą i doszli do sytuacji bramkowych. My w końcówce mogliśmy zamknąć ten mecz, jednak nie udało się okazji wykorzystać. Remis i musimy walczyć dalej. Nie mamy nic do stracenia - powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia – Warta Międzychód 2 : 2 (2 : 1)
1 : 0 – Marcin Masełkowski (7’)
1 : 1 – Mariusz Woźniak (19’)
2 : 1 – Rafał Sarbinowski – z rzutu karnego (21’)
2 : 2 – Łukasz Wesołowski (61’)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski – Górkowski (77’ Szpurka), Gill, Kluczyk, A. Sarbinowski, Joachim Knapp, M. Urbański, Sarbinowski, Kędziora, Woźniak, Masełkowski