Remisem zakończyli rundę jesienną

Remisem zakończyli rundę jesienną - Zdjęcie główne

Wiadomości

Remisem 1 : 1 z KS Canarinhos Skórzewo rundę jesienną zakończyli juniorzy Krobianki Krobia w Lidze Wojewódzkiej A1. W piętnastu spotkaniach zespół Sławomira Gembiaka zdobył 24 punkty i zajmuje szóste miejsce w tabeli.
    Po bardzo dobrym początku sezonu ostatnio zespołowi Sławomira Gembiaka w lidze wojewódzkiej nie wiodło się najlepiej. Drużyna z Krobi poniosła trzy z rzędu przegrane. W ostatniej kolejce rundy jesiennej serię porażek udało się przerwać. Krobianka zremisowała z KS Canarinhos Skórzewo 1 : 1. Gospodarze objęli prowadzenie w 9. minucie po strzale Aleksandra Woźniaka. Goście doprowadzili do remisu w drugiej połowie. - Myślę, że wynik remisowy jest sprawiedliwy. Dobrze zaczęliśmy, ale później mecz się wyrównał. Goście mieli poprzeczkę - powiedział trener juniorów Krobianki. Po rundzie jesiennej Krobianka zajmuje z 24 punktami szóste miejsce. - Przed sezonem taki wynik wziąłbym w ciemno. Po ostatnim meczu czujemy niedosyt. Mieliśmy bardzo dobry początek, ale w końcówce już nie szło nam tak dobrze. Jestem jednak zadowolony z zespołu. Zajmujemy wysokie miejsce. Myślę, że wiosna będzie jeszcze lepsza - powiedział Sławomir Gembiak.

Krobianka Pinsel-Peter Krobia - KS Canarinhos Skórzewo 1 : 1
Bramka dla Krobianki: Aleksander Woźniak - z rzutu karnego.