Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Remonty na drogach

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    20.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Drogi powiatowe wyremontowano na terenie gminy Pogorzela. Modernizacje sfinansowano z budżetów dwóch samorządów: gminnego i powiatowego.

Roboty toczyły się na drogach w Małgowie, Bułakowie i Elżbietkowe. W pierwszej z wiosek pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa wraz z chodnikiem. Łączny koszt inwestycji to 121 518 zł, z czego 60 000 zł to pomoc finansowa udzielona przez gminę. Wykonawcą było Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjno-Handlowe PRA-MAS z Leszna. W Bułakowie natomiast dokonano poszerzenia drogi powiatowej na długości 114 m. Prace przeprowadziło Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD – Gostyń z Grabonoga za kwotę 43 961,28 zł, z czego 10 000 zł to udział gminy Pogorzela. Poza tym zakończyły się prace nad ostatnim odcinku drogi powiatowej w Elżbietkowie. W czwartym etapie położono nowy dywanik asfaltowy na długości 274 m. Łączny koszt prac wyniósł 62 499,87 zł. Pomoc finansowa udzielona powiatowi gostyńskiemu przez Pogorzelę to 30 000 zł. (doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!