R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

"Reniu" ma już dwieście na liczniku

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    18.03.2019
komentarzy 11 ocen 0 / 0%
Remigiusz Jerszyński zdobył już 200 goli dla Zjednoczonych PudliszkiRemigiusz Jerszyński zdobył już 200 goli dla Zjednoczonych Pudliszki fot. archiwum Życie Gostynia

W meczu z GKS Włoszakowice Remigiusz Jerszyński miał powody do świętowania. Napastnik Zjednoczonych w 30. minucie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Dla Remigiusza Jerszyńskiego była to bramka numer 200 w barwach klubu z Pudliszek.

Zjednoczeni wygrali 3 : 2, a po meczu zadowolenia ze zdobycia trzech punktów nie krył nowy trener drużyny z Pudliszek Dariusz Olejniczak. - Cieszymy się w wygranej. Dla nas w tej chwili najważniejsze są punkty. W pierwszej połowie zagraliśmy dobrze. Po przerwie było gorzej. Jest kilka rzeczy do poprawy – stwierdził nowy trener Zjednoczonych. Pierwsze miejsce w klasie okręgowej utrzymała Wisła Borek Wielkopolski. Drużyna Tomasza Gawrońskiego pokonała na wyjeździe Dąb Kębłowo 2 : 0. "Ojcem" zwycięstwa był grający trener Wisły Tomasz Gawroński, który strzelił bramki dla gości. - Po tym jak przed tygodniem w meczu z Lwem straciliśmy Czarka Tomczaka pojedynek w Kębłowie nie był dla nas łatwy. Tym bardziej, że gospodarze dobrze czują się na własnym boisku i są wysoko w tabeli - powiedział Tomasz Gawroński. W Pogorzeli Lew podejmował Piasta Poniec. Gospodarze objęli prowadzenie w 7. minucie po strzale Emila Manuszaka, jednak trzech punktów nie zainkasowali. W 65. minucie bramkę dla gości zdobył Mariusz Klimasz. – Zagraliśmy słabszy mecz. Nie prezentujemy obecnie formy z rundy jesiennej – skwitował dyspozycję swojego zespołu trener Lwa Michał Roszak. - Jeśli nie wygrywasz meczu, to zawsze pozostaje niedosyt. Jednak trzeba się cieszyć z tego co jest – powiedział po remisie w Pogorzeli Leszek Krzyżostaniak trener Piasta.

Oby w lidze było lepiej. Porażka Kani w ostatnim sparingu.

Dąb Kębłowo – Wisła Borek Wlkp. 0 : 2 (0 : 1)
0 : 1 – Tomasz Gawroński (40’)
0 : 2 – Tomasz Gawroński (48’)
Wisła: Kubiak – Baran (90’ M. Dopierała), Kędziora, Juskowiak, Marciniszyn, Grzemski, Bruder, Andrzejewski (77’ Piasecki), Kasprzak, Konieczny, Robak (21’ Gawroński, 88’ D. Andrzejczak).

Lew Pogorzela – Piast Poniec 1 : 1 (1 : 0)
1 : 0 – Emil Manuszak (7’)
1 : 1 – Mariusz Klimasz (65’)
Lew: Szuba – Kubiak, Wawrocki, Stachowiak, Dorczyk (46’ Ptak), Mierzwicki, Mazurek, Brylewski (70’ Krzyżaniak), Mich. Curyk, Ziembiński, Manuszak
Piast: Banaszak – Ramota, Dorociak, Klimasz, R. Stachowiak, Rodewald, Matecki, Maj (55’ Szczepaniak), Nowak, Dawidziak (80’ Kieraś), Karch

GKS Włoszakowice – Zjednoczeni Pudliszki 2 : 3 (0 : 2)