RENIU znów szalał

RENIU znów szalał - Zdjęcie główne

Rzadko spotykanej sztuki dokonał w 24. kolejce leszczyńskiej klasy okręgowej Remigiusz Jerszyński. Napastnik Zjednoczonych Pudliszki zdobył w Kurze Górze pięć goli.

Zjednoczeni Pudliszki słabo rozpoczęli niedzielne spotkanie. W 10. minucie Rywal-Ewmar Kurza Góra objął prowadzenie. Gospodarze długo nie cieszyli się z korzystnego wyniku, a wszystko przez Remigiusza Jerszyńskiego i asystujących mu kolegów. Napastnik Zjednoczonych zdobył kolejno pięć goli, z których cztery w pierwszej połowie. - Jest zawsze tam gdzie trzeba - tak skomentował wyczyn swojego zawodnika trener Andrzej Lokś. Rywal-Ewmar Kurza Góra uległ Zjednoczonym Pudliszki 1 : 7. Trzy punkty w sobotę zdobyła też Krobianka Krobia. W Miejskiej Górce zespół Dariusza Wiśniewicza wygrał 0 : 3 i nadal traci do lidera leszczyńskiej klasy okręgowej trzy punkty. - W drugiej części spotkania zagraliśmy szybciej, płynniej, dokładniej i mieliśmy więcej sytuacji bramkowych – powiedział zadowolony z kolejnej wygranej zespołu Dariusz Wiśniewicz. Najmniej powodów do zadowolenia w 24. serii spotkań miał trener Wisły Borek Wielkopolski. Drużyna Tomasza Gawrońskiego zremisowała z Sarnowianką Sarnowa 1 : 1. Był to czwarty z rzędu i dziewiąty w sezonie remis Wisły w leszczyńskiej klasie okręgowej.

Sparta M. G. – Krobianka Krobia 0 : 3 (0 : 1)
0 : 1 – Jędrzej Urbański – z rzutu karnego (25’)
0 : 2 – Krystian Jędryczka (53’)
0 : 3 – Jakub Chwaliszewski (83’)
Krobianka: Dembski – Górkowski, Mikołajczak, Naskręt, Knapp, Chwaliszewski, Sarbinowski, Kluczyk (58’ M. Urbański), Kędziora (75’ Baranowski), Jędryczka, J. Urbański (62’ Borowczyk)

Rywal-Ewmar Kurza Góra – Zjednoczeni Pudliszki 1 : 7 (1 : 4)
1 : 7 – samobójcza (90’)
Zjednoczeni: Maćkowiak – P. Bzdęga, P. Pazoła, Wyskok, Józefiak, Paszek, Płoszajczak (75’ Pajkert), P. Karczmarek, Głoskiewicz, Jerszyński (60’ F. Bzdęga), Gronowski (68’ J. Pazoła)

Wisła Borek Wlkp. – Sarnowianka Sarnowa 1 : 1 (0 : 0)
1 : 0 – Michał Kasprzak – z rzutu karnego (55’)
1 : 1 – (64’)
Wisła: Wiza – Baran (86’ Dopierała), B. Gościniak, Kędziora, P. Gościniak, Urbaniak (78’ Piasecki), Grzemski, Kasprzak, Konieczny, Marciniszyn (71’ Andrzejewski), Tomczak.