Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Rewelacyjni gimnazjaliści

› Kultura i Rozrywka› Aktualności ponad rok temu    26.06.2015
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
Absolwenci podczas odbierania dyplomówAbsolwenci podczas odbierania dyplomów fot. arch. uczestników

Z przytupem zakończyli swoją przygodę ze szkołą uczniowie ostatniej klasy gimnazjum Zespołu Szkół w Piaskach. Dyrektor szkoły, Henryka Jurkowska-Klupś nie kryła dumy z wyników osiągniętych przez gimnazjalistów. - ­Okazało się, że 25 spośród Was, czyli 47% otrzyma świadectwo z wyróżnieniem. Uważam, że jest to doskonały rezultat - pochwaliła dyrektor.

Również fakt przyznania 11 uczniom stypendiów za wysokie wyniki w nauce bardzo ją ucieszył. - To jest wasza praca. To jest praca wszystkich nauczycieli. I to jest zasługa waszych rodziców, którzy razem z nami dopingowali was do pracy - zaznaczyła. Dyrektor poinformowała, że gimnazjaliści osiągnęli w czterech częściach egzaminu gimnazjalnego średnią wyższą od średniej gminy, powiatu i województwa. Dla nauczycieli była to najwyższa nagroda za wysiłek, jaki włożyli w wykształcenie kolejnego pokolenia absolwentów szkoły.

Uczniowie podziękowali swoim pedagogom kwiatami i występem artystycznym. W jego trakcie m.in. przeczytali najzabawniejsze wpisy z zeszytów uczniowskich, które momentami rozbawiały do łez. W ten sposób po raz ostatni opuścili mury szkoły.

Czytaj także o:

zakończeniu roku szkolnego w Żytowiecku

w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Czarnego Legionu w Gostyniu

w gimnazjum w Pogorzeli

w gimnazjum w Ponieciu

w szkole podstawowej w Borku Wlkp.

w szkole podstawowej w Pępowie

w szkole średniej w Pogorzeli

 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!