Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Rozpoczął rok jako wiceburmistrz

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    3.01.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 5 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Grzegorz Skorupski jako zastępca burmistrza Gostynia w nowym gabinecie w gostyńskim ratuszuGostyń. Grzegorz Skorupski jako zastępca burmistrza Gostynia w nowym gabinecie w gostyńskim ratuszu fot. A. Fajczyk

Dotychczasowy przewodniczący Rady Miejskiej w Gostyniu Grzegorz Skorupski nie jest już rajcą. Od wczoraj zasiada za biurkiem zastępcy burmistrza Gostynia. W ubiegłym tygodniu złożył pisemne oświadczenie o zrzeczeniu się mandatu radnego. – Jest to jednoznaczne z podjęciem przeze mnie pracy w gostyńskim urzędzie miejskim – powiedział Grzegorz Skorupski.

R E K L A M A

Rozpoczynając pracę w gostyńskim urzędzie miejskim na stanowisku zastępcy burmistrza, zajął miejsce Elżbiety Palki, która opuściła mury gostyńskiego ratusza. Jak się czuje na początku roku, pełniąc nową funkcję w gostyńskim samorządzie? – Coś nowego dzieje się wokół mnie. Mam nowe obowiązki i okazję, aby sprawdzić się, aby wykorzystać swoje umiejętności i swoje doświadczenie jako samorządowca – powiedział zaledwie godzinę po objęciu funkcji zastępcy burmistrza Gostynia. Dziś w gostyńskim ratuszu odbyła się konferencja prasowa, poświęcona między innymi nowej organizacji pracy w magistracie.

Jakie obowiązki przypadną zastępcy burmistrza Grzegorzowi Skorupskiemu? Jakie wynagrodzenie będzie pobierał? O tym w następnym wydaniu „Życia Gostynia”

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ aaaa
ponad rok temu 5
Pani Palka i P Skorupski umówili się tak jak na randkę. Pani w wywiadzie tak powiedziała że się umówili. I co tu dużo myśleć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czytelnik
ponad rok temu 4
umówiła sie z burmistrzem, że może podjąć się funkcji na pół kadencji, a nie ze Skorupskim, wszystko ci sie pomieszało
~ JFK
ponad rok temu ocena: 75%  3
Grzegorz wielkie gratulacje! Masz klasę!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ $$$
ponad rok temu ocena: 55%  2
Układ układ układ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ machaj
ponad rok temu ocena: 50%  1
Moze mi ktos opisac (tak z czystej ciekawosci) po krotce geneze odejscia p. Palki ze stanowiska ?? chcialbym wiedziec kto komu lape w d.... trzyma po sam lokiec..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A