Rozstrzygające bramki padały po przerwie

Rozstrzygające bramki padały po przerwie - Zdjęcie główne

W dziewiątej kolejce Piaskowskiej Ligi Halowej strzelono 18 bramek z czego tylko trzy w pierwszych połowach. O wynikach wszystkich meczów decydowały bramki zdobyte po przerwie, a było ich aż piętnaście.

Pierwsze na parkiecie spotkały się drużyny Cegielnia Piaski i Wieczorek. Po pierwszej, remisowej części meczu w stosunku 1-1, w drugiej o jedno trafienie lepsza była ekipa Wieczorek i to ona po zwycięstwie 3-2 dopisała sobie trzy punkty.

W drugim meczu Ursus Piaski pokonał 4-3 zespół T&T Piaski. Przed meczem Ursus zajmował fotel wicelidera ligi i miał nad przedostatnim zespołem T&T Piaski 14 punktów przewagi, jednak na boisku nie było widać różnicy i obydwie ekipy rozegrały wyrównane zawody.

W następnym spotkaniu zespół Czterdzieści+ zmierzył się z drużyną Pagosu. Pierwsza część spotkania tych drużyn zakończyła się bezbramkowym remisem, co dawało nadzieję na pierwszą zdobycz punktową dla Pagosu. Po przerwie niewiele wskazywało na zmianę wyniku, aż do 24 minuty, kiedy to pięknym strzałem pod poprzeczkę Krzysztof Brzeziński dał prowadzenie Czterdzieści+. W ostatnich minutach spotkania wynik rywalizacji na 2-0 ustalił Piotr Kaźmierczak.

Ostatni mecz wieczoru pomiędzy Kowalstwem Błaszczyk i Grupą Adamkiewicz można nazwać derbami Borku. Lider i trzecia drużyna tabeli stworzyli ciekawe i bardzo zacięte widowisko, które w pierwszej odsłonie nie przyniosło bramek. Po przerwie kibice obejrzeli aż cztery trafienia, których autorami byli zawodnicy, jak dotąd niepokonanego lidera. Niestety rywale pomimo kilku sytuacji nie potrafili pokonać Jacka Andrzejewskiego, który pozostaje najlepszym bramkarzem PLH. Po ostatnim gwizdku na tablicy wyników widniał rezultat 4-0.