RUNAWAY. Mistrzowie Świata!

RUNAWAY. Mistrzowie Świata! - Zdjęcie główne

Czołganie się pod drutem kolczastym, rampy, opony, nurkowanie, namiot z prądem, wysokie mury i betonowe kanały, krzewy, zasieki, błoto i bagna - z tym mierzyli się dzisiaj uczestnicy pierwszej edycji biegu RUNAWAY POLSKI UCIEKINIER w Pępowie.

Co tu dużo mówić, takiej imprezy jeszcze w powiecie nie było! Organizatorzy spisali się perfekcyjnie, a zawodnicy to megamistrzowie! Na starcie stanęło 250 osób - zawodowych sportowców i amatorów, kobiety i mężczyźni. Chcieli spróbować swoich sił i charakteru. I dali czadu!!

- Było ciężko, ale fantastyczne przygody, świetne przygotowanie trasy, pogoda wspaniała, cudne, bombowe emocje. Trzech przeszkód nie pokonałam, robiłam „padnij - powstań”. Jestem z siebie dumna - mówiła na mecie Magda.

Wśród kobiet najlepsza była zawodniczka z Piasków, biegaczka Marlena Nowacka. Drugie miejsce ex aequo zajęły Agata Jędryczka i Marta Mazurczak. Wśród mężczyzn trasę pokonał w najlepszym czasie - 29 minut 34 sekundy - Mistrz Polski w biegach przełajowych wojskowych Marcin Kołoszuk. II miejsce Jakub Pietrzyk, III - Zbigniew Matysik.