Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Runaway - sprawdzili siebie

› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    27.05.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Pępowo. Runaway 2018 Pępowo. Runaway 2018  fot. A. Twardowska

Druga edycja tego wydarzenia dobiega końca, a oni już pracują nad kolejną. Dzisiaj w Pępowie odbył się Runaway – Polski Uciekinier. Polały się pot i łzy.

 

R E K L A M A

Zapisy oficjalnie zamknięto 25 maja na liczbie 349 uczestników. Postanowiono dać chętnym jeszcze jedną szansę w dniu imprezy. Ostatecznie wystartowało ponad 400 osób, czyli dwukrotnie więcej, niż w pierwszej edycji. - Przekroczyliśmy magiczną liczbę, którą zakładaliśmy. Jest to druga edycja biegu Runaway, niedługo pojawią się informacje na temat trzeciej – zapewniał Krzysztof Zmysłowski, organizator. Na trasie ekstremalnego biegu rozstawiono 42 przeszkody o różnym stopniu trudności. Warto było mieć obok pomocną dłoń. - Do tego doszło trochę górek i błota. Nie wliczaliśmy tych warunków do ogólnej liczby przeszkód, były gratis – dodał Tomasz Gruetzmacher. 

Pępowską Cegielnię odwiedzili tego dnia prawdziwi zawodowcy, ale także ci – którzy dopiero zaczynają przygodę ze sportem. Mottem jest bowiem hasło „sprawdź siebie”. Zawodnicy przyjechali z Gdańsk, Gdynia, Słupska, Krakowa, czy stolicy. - Zjechały się najlepsze teamy w Polsce, które startują regularnie w takich biegach przełajowych. To Husaria Race Team, xRunnersi, Wataha Grupa Treningowa Wrocław oraz Dirty Sparrows. Są to cztery najmocniejsze ekipy w Polsce, które stoją regularnie na podium największych biegów OCR [wyścigów z przeszkodami – przyp. red.], także mamy czym się pochwalić. Zaufali nam, przyjechali – mówił Krzysztof Zmysłowski. 

- Fajne przeszkody, fajny bieg, super organizacja. Trasa wymagająca, chociaż bez większych problemów. Ostatnia przeszkoda – rampa – wyglądała strasznie, ale z pomocą, można było ją pokonać. Wsparcie kibiców też było, więc to dodatkowa motywacja – mówili członkowie Grupy Treningowej Wataha z Wrocławia. -  Bardzo dziękujemy organizatorom i do zobaczenia za rok! – powiedzieli.

O biegu przeczytasz w kolejnym Życiu Gostynia. Obszerniejszą galerię zdjęć znajdziesz TUTAJ. 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A