Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Seniorzy śpiewali o miłości

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    16.02.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Pod hasłem „Idzie luty - śpiewaj nuty" w boreckim ośrodku kultury odbyły się już zabawy z cyklu "Karaoke - śpiewać każdy może". Taka propozycja spędzania wolnego czasu skierowana do boreckich seniorów okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Pierwsza zabawa miała miejsce 4 lutego i - tak, jak spodziewali się organizatorzy - uczestników wcale nie trzeba było długo namawiać na publiczne zaśpiewanie znanych szlagierów piosenki biesiadnej. Atmosfera im sprzyjała, każdego zadowolił też przygotowany szeroki repertuar. Prócz wokalnych niespodzianek instruktorzy M-GOK przygotowali konkursy z oryginalnymi nagrodami. W przerwach między kolejnymi piosenkami można było skosztować domowych wypieków. Konferansjerkę z humorem prowadziła dyrektor M-GOK. Kolejne rozśpiewane spotkanie odbyło się po tygodniu i w związku z nadchodzącymi Walentynkami, upłynęło pod znakiem piosenek o miłości, co nie przeraziło uczestników. Chętnie chwytali za mikrofon i włączali się do wspólnego śpiewu. Instruktorzy M-GOK zadbali o urozmaicenie imprezy konkursami i quizem z oryginalnymi nagrodami. Na przykład parom, które wspólnie odważyły się wystąpić w miłosnym repertuarze wręczano owoc pomarańczy. Walentynkową imprezę prowadziła również para - dyrektor Ośrodka Justyna Chojnacka z mężem.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!