Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Skorzystaj z darmowych badań

› Zdrowie i uroda ponad rok temu    25.07.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Według danych Ministerstwa Zdrowia, rak piersi stanowi około 20 proc. wszystkich nowotworów występujących u kobiet, co oznacza, że co 14 Polka choruje na raka piersi w ciągu swojego życia Według danych Ministerstwa Zdrowia, rak piersi stanowi około 20 proc. wszystkich nowotworów występujących u kobiet, co oznacza, że co 14 Polka choruje na raka piersi w ciągu swojego życia  fot. fotolia.pl

26 lipca (czwartek) mieszkanki Gostynia będą mogły poddać się się bezpłatnemu badaniu i skorzystać z porady specjalistów, w specjalnym mammobusie, który stanie na parkingu supermarketu Bricomarché przy ul. Starogostyńskiej 12.

 

Panie w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanej mammografii, mają możliwość zbadania się nieodpłatnie. Zachorowalność na raka piersi własnie w tej grupie wiekowej jest największa. Panie w pozostałych grupach wiekowych, ale które ukończyły 35 lat, mogą przebadać się za opłatą w wysokości 80zł.

Organizatorem akcji jest Grupa Muszkieterów, która już po raz 11. organizuje kampanię „Muszkieterowie dla Polek” w kilkudziesięciu miastach w Polsce.

Kobiety, które chciałyby skorzystać z badania, mogą zapisać się na mammografię telefonicznie pod numerami: 68 452 77 96 oraz 68 452 77 17. 

 

Radni zgodzili się dołożyć do inwestycji ok. 17 mln zł  - CZYTAJ

Wybił witrynę sklepową koszem - CZYTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!