Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Bowling
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Skuteczna promocja twojej firmy w Internecie - szkolenie

› Gospodarka 8 miesięcy temu    11.07.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu „Skuteczna promocja twojej firmy w Internecie” prowadzonym przez Annę Bętkowską, które odbędzie się 19 lipca 2018 r. w siedzibie Stowarzyszenia (Gostyń, ul. 1 Maja 13/3) w godzinach 9.00-14.00.

 

R E K L A M A

Internet to gigantyczna sieć, łączy miliony użytkowników jednocześnie. Wielu z tych użytkowników może stać się klientami twojego biznesu, muszą tylko dowiedzieć się o istnieniu twojej firmy. Ze względu na rozmiar Internetu, szybkość zmian, ilość narzędzi do promocji trudno zdecydować, które działania promocyjne będą najskuteczniejsze.

Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać popularne portale społecznościowe, e-maile, wyszukiwarki do promocji swojego biznesu. Na wydarzenie zapraszamy młodych przedsiębiorców oraz tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej przygody z promowaniem firmy w Internecie lub tych przedsiębiorców, którzy chcieliby w pełni wykorzystać potencjał promowania się w sieci. Naszym trenerem będzie Anna Bętkowska - marketingowiec z pasji i doświadczenia, specjalistka od budowania wizerunku on-line oraz e-mail marketingu, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Zdrowego Stylu Życia „Twoja Moc”.

W celu rezerwacji miejsca organizatorzy proszą o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 17.07.2018r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres: kontakt@gospodarka.gostyn.pl. Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona. 

Temat spotkania: „Skuteczna promocja Twojej firmy w Internecie”

Termin spotkania : 19 lipca 2018r. (czwartek), godz. 9.00 – 14.00

Miejsce: Sala szkoleniowa Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3 – deptak)

Czytaj także: Marszałek Wielkopolski myśli o gostyńskiej obwodnicy.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A