Słabe zakończenie rundy Dąbroczanki

Słabe zakończenie rundy Dąbroczanki - Zdjęcie główne

Porażką zakończyła rundę jesienną sezonu 2010/2011 Dąbroczanka Pępowo. Na własnym boisku drużyna prowadzona przez Michała Roszaka uległa SKP Słupca 0 : 1. Losy dzisiejszego spotkania rozstrzygnęły się w pierwszej połowie spotkania. W 31. min zamieszanie pod bramkę Huberta Roszaka wykorzystał Michał Walerczyk. Prowadzenie gości w pierwszej połowie było jak najbardziej zasłużone, bo Dąbroczanka spisywała się poniżej oczekiwań. W drugiej odsłonie kibice po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją mogli zobaczyć w akcji Grzegorza Chorałę. Pomocnik Dąbroczanki nie odmienił losów spotkania, choć miał jedną dobrą okazję (rzut wolny zza pola karnego). Po przerwie gospodarze próbowali odrobić straty, ale zabrakło im trochę szczęścia. Po strzale Macieja Wieczorka piłka trafiła w poprzeczkę. Już w najbliższą niedzielę Dąbroczanka będzie miała możliwość zrehabilitowania się za trzecią, kolejną porażkę. Na własnym boisku będzie podejmować Centrę Ostrów Wielkopolski, która dzisiaj pokonała w Piaskach Koronę 2 : 1. (HaS)

Dąbroczanka Pępowo - SKP Słupca 0 : 1 (0 : 1)
0 : 1 - Michał Walerczyk (31')
Dąbroczanka Pępowo: H. Roszak - Brink, Wieczorek, M. Roszak, Mat. Gubański, Nawrot (46' Chorała), Borowczyk, Matuszewski, Mar. Gubański (65' Matyla), Kaczmarek, Cichy