Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Śliski weekend na drogach

› Z policji 5 miesięcy temu    4.12.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Twardowska

Miniony weekend obfitował w zdarzenia. Biuro prognoz meteorologicznych wydało komunikat ostrzegawczy o marznących opadach, a niektórzy kierowcy na własnej skórze przekonali się o jego zasadności.

 

Najgorzej wyglądało to w sobotę, 1 grudnia. W godzinach około południowych na skrzyżowaniu ulic Polnej z Mostową, kierująca (31 l.) samochodem osobowym marki volkswagen polo nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i najechała na tył vw passata.

R E K L A M A

- Otrzymała mandat karny 250 zł. Pokrzywdzony 38-letni mężczyzna doznał obrażeń ciała w postaci stłuczenia kręgosłupa odcinka szyjnego, to obrażenia poniżej dni siedmiu - mówi asp. sztab. Monika Curyk z gostyńskiej policji.

Kilka godzin później do kolizji doszło na trasie Gębice-Potarzyca. Kierujący renault twingo 20-latek, nie dostosował prędkości do warunków, stracił panowanie nad pojazdem i dachował w pobliskim rowie. Był trzeźwy, nie doznał obrażeń. Nałożono na niego mandat 100 zł.

Tego samego dnia na trasie Dolsk - Borek Wlkp. doszło do poważnego wypadku. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Chwilę później auto dachowało w rowie - ZOBACZ.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Ja
5 miesięcy temu 1
No to babka ma p.......ne
R E K L A M A
R E K L A M A